Kizlarrrr🫶🫶 nerdesiniz 🫣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarrrr🫶🫶 nerdesiniz 🫣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,039 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlarrrr🫶🫶 nerdesiniz 🫣
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Daha iyileşemedin değil mi kuzum doktora göründün mü yani bu şekilde evde Kendi kendine iyileşmeyen şu hastalıkta çok zor afiyet olsun o zaman hazır yemek en sevdiğim 🤭 ya aynen kuzum hani Arçelik boch hani o markalardan yanayım Ben de zaten ama işte dediğim gibi hangisi daha iyi hangisi daha işime yarar hani bir de aldırırım elimde patlar ondan korkuyorum bu sefer eşlerin çenesinin vay haline
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi vaziyet alınacak gibi görünüyor eşimle bir konuşmam lazım da dün zaten altyapısını hazırladım evdeki çamaşırları gördü zemini hazırlamış bulunuyorum alacak yani mecbur çünkü kış günü kurumuyor ihtiyaç 🤣🤣🤣
İyileşme aşamasındayım kimseye bulaşsın istemedim o yüzden gitmedim aynen bende ćok seviyorum hazır yemek abimler arçeliğin 10 kg olanından kullanıyorlar gayet güzel ama kullanan arkadaşlar yazar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla cnm benim evim büyük olsa bende isterim çünkü gerçekten lazım kaynanam kışın hiç birwey yapmaz kocası çıkarır gider atar geride alır büker yerine koyar birde tozunu felanda alıyor bazı yönleri de güzel 🤣🤣 hadi bakalım hayırlısı olsun
Yaaaa tozu alıyorsa süper işte aradığım🤣🤣

İyileşme aşamasındayım kimseye bulaşsın istemedim o yüzden gitmedim aynen bende ćok seviyorum hazır yemek abimler arçeliğin 10 kg olanından kullanıyorlar gayet güzel ama kullanan arkadaşlar yazar
Dikkat et kuzu bol bol meyve tüket inşallah biran evvel iyileşirsin🤲🙏💕
Aynen bakalım kullananlar yorum yapsinda hal cagreye bakicaz

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrrr nerelerdesiniz ne yapıyorsunuz akşam yemeği ne yaptınız nasılsınız çocuklarınız nasıl nasıl gidiyor hayat🤭 benim hayat çok kötü gidiyor evin işi bitmiyor yemek bitmiyor çamaşır hiçbir şekilde bitmiyor😰 ya Bir de şey soracağım size kurutma makinesi kullanan var mı aranızda ve kullanıp da memnun kalan memnun kaldığı marka bana bir tavsiye edilebilecek var mı makinesi almayı düşünüyorum da acaba gerekli mi ki şu an şu kış gününde bakıyorum ki iki çocukla bence gerekli gibi görüyorum ama siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında 🤔
Ben kullaniyom kurutma

Ben kullaniyom kurutma
Koyacak yerim yoktu garaja koydum burdaki evler malum fazla büyük degil

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrrr nerelerdesiniz ne yapıyorsunuz akşam yemeği ne yaptınız nasılsınız çocuklarınız nasıl nasıl gidiyor hayat🤭 benim hayat çok kötü gidiyor evin işi bitmiyor yemek bitmiyor çamaşır hiçbir şekilde bitmiyor😰 ya Bir de şey soracağım size kurutma makinesi kullanan var mı aranızda ve kullanıp da memnun kalan memnun kaldığı marka bana bir tavsiye edilebilecek var mı makinesi almayı düşünüyorum da acaba gerekli mi ki şu an şu kış gününde bakıyorum ki iki çocukla bence gerekli gibi görüyorum ama siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında 🤔
Bayadir yoktun asenacim merak ettim seni🥰 nasılsın neler yapıyorsun canım kurutma makinesine gelince ben peteklere seriyorum kışın 🤩hemen kuruyo sabah topluyorum sağlıklı deil biliyorum ama napim iki küçük çocuk çamaşır mi dayanır 🤩yazında mutfağın balkonuna askılık var oraya seriyorum bolca güneş aliyo hemen kuruyo ama makina akacak durumum varsa bi dk bile durmam düşünmeden alırım 🤩🤩çünkü küçük çocuklarla ser topla zor ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
He kız kaynanam baya memnun
Tamm kuzu teşekkür ederim 💕

Ben kullaniyom kurutma

Memnunmuydun elif nasildi

Ben kullaniyom kurutma

Bayadir yoktun asenacim merak ettim seni🥰 nasılsın neler yapıyorsun canım kurutma makinesine gelince ben peteklere seriyorum kışın 🤩hemen kuruyo sabah topluyorum sağlıklı deil biliyorum ama napim iki küçük çocuk çamaşır mi dayanır 🤩yazında mutfağın balkonuna askılık var oraya seriyorum bolca güneş aliyo hemen kuruyo ama makina akacak durumum varsa bi dk bile durmam düşünmeden alırım 🤩🤩çünkü küçük çocuklarla ser topla zor ya
Kuzu sorma aynen yoktum ders çalışmaya başlamıştır buraya girmeye Sira gelmiyordu açıkçası 1 hafatadirda larenle uğraşıyorum hastanede feln yattık yarık gene doktora gidicez mental olarak cökmüş durumdayım açıkçası 😔
Olmuyor kuzu hastanddn çıktık bı dünya çamaşır ve kurumuyor dün eşime dedim bu böyle olmaz alcam ben dedim alt yapıyı yaptimda işte çok emin olamadim gerçekten övdükleri kadar varmı diye

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Tamm kuzu teşekkür ederim 💕

Kuzu sorma aynen yoktum ders çalışmaya başlamıştır buraya girmeye Sira gelmiyordu açıkçası 1 hafatadirda larenle uğraşıyorum hastanede feln yattık yarık gene doktora gidicez mental olarak cökmüş durumdayım açıkçası 😔
Olmuyor kuzu hastanddn çıktık bı dünya çamaşır ve kurumuyor dün eşime dedim bu böyle olmaz alcam ben dedim alt yapıyı yaptimda işte çok emin olamadim gerçekten övdükleri kadar varmı diye
Cok iyi canim benim kadigim yer nemli sahile yakın o yüzden zor kuruyor çamaşırlar önce kurutmalı çamaşır makinası aldım ondan kafam bişey yemedi şimdi normal kurutma aldı çok memnunum

Tüm sayfalar yüklendi.