Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,598 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim birtanem neden böyle oldu anlamadım evdeyim sürekli soğuk birşeyde içmedim 🤕🤒
Kız terlet kendini hemen toparlarsın bende hamileyken baya kötü grip olmuştum herşeyi denedim işe yaramadı gittim tencere su koydum kaynadı odaya getirdim aldım önüme bi tane de battaniye attım üstüme bi terlemiş mis 😂 sonra duşa girdim çıktım eskiseden daha iyidim sonraki gün iyileştim zaten sende dene

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kız terlet kendini hemen toparlarsın bende hamileyken baya kötü grip olmuştum herşeyi denedim işe yaramadı gittim tencere su koydum kaynadı odaya getirdim aldım önüme bi tane de battaniye attım üstüme bi terlemiş mis 😂 sonra duşa girdim çıktım eskiseden daha iyidim sonraki gün iyileştim zaten sende dene
Teşekkür birtanem deniyorum ama olmiyor kuzum ya🥺😕

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Himmm cok iyi kuzum benim ailem uzakta keşke yakin olsaydi 😔
Kıyamam canım ya , İnan gurbet çok kötü benim de ablam uzakta oda sürekli söyleyip duruyor ve ağlıyor tabi bizde çok özlüyoruz ama belli etmemeye çalışıyoruz ama gerçekten çok zor özlem hasret herşeyden uzak ama Allah büyük inşallah rabbim sağlık versin iyi olun da varsın uzak olun, kız ben anneme yakınım da ne oldu hep diyorum keşke dünyanın bir ucunda olsaydım ama kaynanamlar dan da uzak herkesi iki yıl üç yılda bir görseydim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Özledim seni nasılsın iyi msn ? Nerelerdesin 💕❤️❤️❤️
Şükür iyiyim kuzum bende özledim valla 10 gün bir ömüt gibi geldi resmen 🤭🤭 evdeyim canım annemgil bizde kayranın doğum günü için geldiler. Sıcak hava ile boğuşuyorum öyle sen nasılsın minik nasıl iyidir inşallah 🙏🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Şükür iyiyim kuzum bende özledim valla 10 gün bir ömüt gibi geldi resmen 🤭🤭 evdeyim canım annemgil bizde kayranın doğum günü için geldiler. Sıcak hava ile boğuşuyorum öyle sen nasılsın minik nasıl iyidir inşallah 🙏🏻
Yokluğun çok belliydi ya gerçekten tekrardan hoşgeldin canım ❤️💕 ya gözün aydın iyi etmişler gelmekle canım doğum günü kutlu olsun nice mutlu sağlıklı uzun güzel ömürlere inşallah 💕🤲🤲 burası da cokkk sıcak hele içerisi ay 😱 miniğim de iyi şükür yeni uyudu şimdi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kıyamam canım ya , İnan gurbet çok kötü benim de ablam uzakta oda sürekli söyleyip duruyor ve ağlıyor tabi bizde çok özlüyoruz ama belli etmemeye çalışıyoruz ama gerçekten çok zor özlem hasret herşeyden uzak ama Allah büyük inşallah rabbim sağlık versin iyi olun da varsın uzak olun, kız ben anneme yakınım da ne oldu hep diyorum keşke dünyanın bir ucunda olsaydım ama kaynanamlar dan da uzak herkesi iki yıl üç yılda bir görseydim
Aynen kuzum zor gerçekten kardesin nerde yaşıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ha diyince gidilmiyor seneden seneye 😔

Ahhh ahhh demi kuzum kaynanan tam sorun rabbim yardimcin olsun gitme 15 20 gün kal ailenin yaninda

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Ahhh ahhh demi kuzum kaynanan tam sorun rabbim yardimcin olsun gitme 15 20 gün kal ailenin yaninda
Kocaeli İzmit'te yaşıyor canım
Öyle valla ablam 2016 da düğünü yapıldı şimdiye kadar sadece iki defa geldi eve doğum yaptı taziyeleri oldu bilmm ne ne gelemedi iki defa geldi sadece
Aynn canım amin Allah razı olsun 🤲 gitmeyecem zaten düşünmüyorum gerçekten çok yoruldum bunaldım artık inan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kocaeli İzmit'te yaşıyor canım
Öyle valla ablam 2016 da düğünü yapıldı şimdiye kadar sadece iki defa geldi eve doğum yaptı taziyeleri oldu bilmm ne ne gelemedi iki defa geldi sadece
Aynn canım amin Allah razı olsun 🤲 gitmeyecem zaten düşünmüyorum gerçekten çok yoruldum bunaldım artık inan
Aman bayağı bir uzun süre yani sitem etmesi de çok normal gerçekten zor bilirim🥺
Aynen kuzum hem beynin hem vücudun dinlensin💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar