Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,596 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem resme baktım bir an duygulandım inanirmisin karnindaydi kontrollere gidiyordun doğdu herşeyle mücadele etti. Güzel arladasim benim Herşey Çok Güzel Olmuş Biriciğim Benim sipami Yerime kokla op olurmu kalbim siznle ♥️ off eşek büyüdü ya 🥺 1 yaşına geldi paşam benim ya Allah'ım uzun sağlıklı ömürler versin Ayşem doğum günü kutlu olsun yakışıklımın çok çok yanklardan öpüyorum 🥰
Yaaa bende kuzum bende bir video var hatta doğum günü pastasını üflediğimiz o an çok duygulandım izlerken insan kutlarlek anın büyüsüne kapılıyor ama sonra izlerken duygulanıyor 🥺🥺 rabbim sanada nasip etsin inşallah canıö ikizlerin yaş gününğ sabırsızlıkla bekliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni tekrardan burda gördüğüme çok sevindim kuzum 😍🥰 Kayra bey büyüdü maşallah 🧿❤️ zaman nasıl da hızlı geçiyor ya
Ayy bende çok murluyum kuzum evet ya aşıdı hızlı büyüdü zaman nasıl geçti anlamadım 🤭🤭

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar Çok Hastayım Ben Boğazım Yanıyor Yutkunamıyorum Agrıyor 🤒🤒🤒🤕 Nasıl Geçer hemen Hastaneye Gitsem Birşey Yapılır Mı???
Ay Hülyam ya çok geçmiş olsun , bende geçen gün öyle oldum hemen limon yedim sade limon iki gün üst üste bide tarçınlı ve karanfilli çay içtim geçti çok şükür sende dene olmazsa hastaneye git

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yaaa bende kuzum bende bir video var hatta doğum günü pastasını üflediğimiz o an çok duygulandım izlerken insan kutlarlek anın büyüsüne kapılıyor ama sonra izlerken duygulanıyor 🥺🥺 rabbim sanada nasip etsin inşallah canıö ikizlerin yaş gününğ sabırsızlıkla bekliyorum

Ayy bende çok murluyum kuzum evet ya aşıdı hızlı büyüdü zaman nasıl geçti anlamadım 🤭🤭
Canım benim maşallah benim canlarima 💞💞🤲🤲

Ay Hülyam ya çok geçmiş olsun , bende geçen gün öyle oldum hemen limon yedim sade limon iki gün üst üste bide tarçınlı ve karanfilli çay içtim geçti çok şükür sende dene olmazsa hastaneye git
Teşekkür ederim mariyam Allah razı olsun canım benim 🤒🤒🤒🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.