Kızlarrrr 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aylin91 tarafından oluşturulan Kızlarrrr 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlarrrr 😞
Konbuyu başlatan Aylin91
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben küçük yaşda evlendim eşimle esim sagolsun bana inanman Yunanistanli oldumu galiba ama gel pasabortumu atayım sana cnm goresin ikide bir soruyorsun cunku bir şüpen var galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem Google Translate diye bisey var zor degil turkceyi ogrenmek
Eee bişey sormayalım o zaman

Niye atarlandi arkadaş onuda anlamadim

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım bu soruyu daha once sordun ve sana cevabini verdim surekli Ayni soruyu soran şupen varsa kardeș gel vereyim sana instgramimi yollayın sana pasabortumu basit ve net Daha ne deyim şana YUNANİSTANLİYİM inanmayan gostereyim bu kadar
Canım aslında oda kötü niyetle dememiş ki normalde Türkçe cidden öğrenilmesi zor bir dil diğer diller gibi baştan eklemeli değil sondan eklemeli . O yüzden

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu soruyu daha once sordun ve sana cevabini verdim surekli Ayni soruyu soran şupen varsa kardeș gel vereyim sana instgramimi yollayın sana pasabortumu basit ve net Daha ne deyim şana YUNANİSTANLİYİM inanmayan gostereyim bu kadar
Niye inanmayın sana benki burda sohbet edip soru soruyoruz sen biraz fazla tepki veriyorsun nereli olursan ol banane ki burda ben herkese soru soruyorum iki buçuk yıldır burdayım kimse böyle tepki vermiyor neyse bir daha soru sormam sana

Canım aslında oda kötü niyetle dememiş ki normalde Türkçe cidden öğrenilmesi zor bir dil diğer diller gibi baştan eklemeli değil sondan eklemeli . O yüzden
Aysenurum seni boşa sevmiyom ben hakkiketen sen bir tanesin

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Niye inanmayın sana benki burda sohbet edip soru soruyoruz sen biraz fazla tepki veriyorsun nereli olursan ol banane ki burda ben herkese soru soruyorum iki buçuk yıldır burdayım kimse böyle tepki vermiyor neyse bir daha soru sormam sana

Aysenurum seni boşa sevmiyom ben hakkiketen sen bir tanesin
Canım bana ilk sordunda seni terslemedim Etmedim soyledim Ve sen Cevabini bildin sorusunu Sorarsan bu inanmadin anlamina gelir ve Dedim instgramimi vereyim ortan atayım sana pasabortumu gostereyim Yunan oldumu

Bana sordu diger sefer ayni soruyu ve Guzelce soyledim arkadaşa israrla ayni soruyu sormasi ne anlamina gelir inanmadi da yalan soylerim anlamina geliyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana ilk sordunda seni terslemedim Etmedim soyledim Ve sen Cevabini bildin sorusunu Sorarsan bu inanmadin anlamina gelir ve Dedim instgramimi vereyim ortan atayım sana pasabortumu gostereyim Yunan oldumu

Bana sordu diger sefer ayni soruyu ve Guzelce soyledim arkadaşa israrla ayni soruyu sormasi ne anlamina gelir inanmadi da yalan soylerim anlamina geliyor
Tamam ya sormuycam bundan sonra soru felan arkadaşım

Farkında değilim ben iki kere mi sordum ne bilin hergun buraya girmiyorum

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Farkında değilim ben iki kere mi sordum ne bilin hergun buraya girmiyorum
Evet 2 kez sordunuz ve bende bana inanmadınız sandim için oyle tepki verdim soru sorabilirsin sorma fln demiyorum ama 2 kere sormasan

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet 2 kez sordunuz ve bende bana inanmadınız sandim için oyle tepki verdim soru sorabilirsin sorma fln demiyorum ama 2 kere sormasan
Supelenme değil benimki sadece Türkçeyi çok güzel yazıyorsun benim oğlum anne Baba türk evde Türkçe konuşuyoruz ona rağmen Türkçesi iyi değil daha çok ingilizce konusuyor sonuçta insan on dil yine konuşur sen sanki türk gibi Türkiye'de yaşıyor gibi iyi derecede yazdığın için şaşırdım tebrik ederim ayrıca güzel yazoyorsun konuşuyorsun👍

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Supelenme değil benimki sadece Türkçeyi çok güzel yazıyorsun benim oğlum anne Baba türk evde Türkçe konuşuyoruz ona rağmen Türkçesi iyi değil daha çok ingilizce konusuyor sonuçta insan on dil yine konuşur sen sanki türk gibi Türkiye'de yaşıyor gibi iyi derecede yazdığın için şaşırdım tebrik ederim ayrıca güzel yazoyorsun konuşuyorsun👍
Vallahi kiz gel ozelden instgramimi verecem ekle beni ara hem sana londra da oldumu gosterecegim hemde pasabortumu bak yeminle gel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar