Kızlarrrr 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aylin91 tarafından oluşturulan Kızlarrrr 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlarrrr 😞
Konbuyu başlatan Aylin91
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
İnsan bazen sorduğu sorulari hatırlamayabiliyo canım bu kadar tepki vermene gerek yok 🥰 hani bizim gibi güzel konusmussun ya ben olsam bende sorarım nasıl öğrendin diye
O kadar buyuk Tebki vermedim Gözunuzu seveyim sanki kufur etmişim gibi Insan oglu istedikden sora herseyi yapar ben buna inaniyorum ve Evet guzel konusuyorsam Tebrik ediyorum kendimi ki başardim 🤷🏻‍♀️ Açiklamami da yaptim oyle deceklerim bu kadar. Ben yanlış bisey soylemedim yazmadim ama Nasil algılamak isterse insan ora cekiyor 🥰 iyi gunler

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
O kadar buyuk Tebki vermedim Gözunuzu seveyim sanki kufur etmişim gibi Insan oglu istedikden sora herseyi yapar ben buna inaniyorum ve Evet guzel konusuyorsam Tebrik ediyorum kendimi ki başardim 🤷🏻‍♀️ Açiklamami da yaptim oyle deceklerim bu kadar. Ben yanlış bisey soylemedim yazmadim ama Nasil algılamak isterse insan ora cekiyor 🥰 iyi gunler
İyi geceler kardeşim 🥰peki öyle olsun demekki biz farklı yöne çektik 🤔

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kardeşim 🥰peki öyle olsun demekki biz farklı yöne çektik 🤔
Kardeşim ister Yunan olup turkce ogrenirim ister ogrenmem bunun neresinde size sikkinti çikiyor anlamiyorum niye benim ustumden bir Kahus yaratip gundem olma çalisiyorsun konu kappandi niye açip Üstume gelmeye çalisiyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

verin instgraminizi Atayim kimligimi pasabortumu gorun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşim ister Yunan olup turkce ogrenirim ister ogrenmem bunun neresinde size sikkinti çikiyor anlamiyorum niye benim ustumden bir Kahus yaratip gundem olma çalisiyorsun konu kappandi niye açip Üstume gelmeye çalisiyorsun

🙋

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Leylacim ben konuyu kapattım dediğim gi iki kere sordugumun farkında değilim uzamasim kapansin bu konu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar