Kızlarrrr 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aylin91 tarafından oluşturulan Kızlarrrr 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,042 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlarrrr 😞
Konbuyu başlatan Aylin91
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah en kısa zamanda nasip eder canm Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim oğlunu sana bağışlasın inşallah canım stres sıkıntı yapma olur inşallah rabbim gönlüne göre versin
Amin canım benim inşallah hepimizin evlatlarını bağışlasın 🤲

Üzülme canım Allah büyüktür sana nasip eder inşallah canım 🤲
İnşallah canımmm🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah 🤲

Amin canım benim inşallah hepimizin evlatlarını bağışlasın 🤲

İnşallah canımmm🤲
Amin kuzum

Tamam ya sormuycam bundan sonra soru felan arkadaşım

Farkında değilim ben iki kere mi sordum ne bilin hergun buraya girmiyorum
Valla ben bile elife yazıyorum kaç gün geçiyor görmüyor herzaman giremiyor canım @Leyla Gül 🌹

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Canim umarım Allah en kisa zamanda isten Herkeze nasip eder, Ben sana en baştan dedim her lekelemme veya adet geçikmesi

Canim umarım Allah en kisa zamanda isten Herkeze nasip eder, Ben sana en baştan dedim her lekelemme veya adet geçikmesi Hamilelik degildir
Doğru haklısın ama işte nebileyim belki vardır dedim 😞

Üzülme canım nasip değilmiş . Hayırlısı olsun rabbim en kısa sürede nasip etsin inşallah 🙏🏻
Aynen öyle nasipten öte yok yok 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Niye inanmayın sana benki burda sohbet edip soru soruyoruz sen biraz fazla tepki veriyorsun nereli olursan ol banane ki burda ben herkese soru soruyorum iki buçuk yıldır burdayım kimse böyle tepki vermiyor neyse bir daha soru sormam sana

Aysenurum seni boşa sevmiyom ben hakkiketen sen bir tanesin
Bende seni çok seviyorum elifim 😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım bana ilk sordunda seni terslemedim Etmedim soyledim Ve sen Cevabini bildin sorusunu Sorarsan bu inanmadin anlamina gelir ve Dedim instgramimi vereyim ortan atayım sana pasabortumu gostereyim Yunan oldumu

Bana sordu diger sefer ayni soruyu ve Guzelce soyledim arkadaşa israrla ayni soruyu sormasi ne anlamina gelir inanmadi da yalan soylerim anlamina geliyor
İşte aslında tuhaf olan o canım cidden Türkçe zor ben bile bazen nasıl insanlar hemen öğreniyor anlam veremiyorum ya eski yazdığın mesajı görmemiştir ki büyük ihtimalle öyledir yada cidden senin Türkçeyi öğrenmiş olman bir kadın olarak onu onurlandırıyordur . Hemen böyle art niyetli düşünmemek lazım

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Bakin cidden ben turkce çevirmesimden yardım aliyorum sirf yanliş anlamayın dediklerimi ben eşime defalarca okutuyorum doğru yaziyorum degilmi diye benle telefon konuşmasi yapsaniz Anlayacaksiniz turkçe iyi konuşamadimi 🙏🏻 bende bunu deme çalışıyorum Amacim burda kavga veya birinin kalbini kirmak değil hepiniz iyi kalbli insanlarsiniz hakkinizi helal edin kalbinizi veya kotu söz soylediysem size .. beni anliş anlamayin

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İşte aslında tuhaf olan o canım cidden Türkçe zor ben bile bazen nasıl insanlar hemen öğreniyor anlam veremiyorum ya eski yazdığın mesajı görmemiştir ki büyük ihtimalle öyledir yada cidden senin Türkçeyi öğrenmiş olman bir kadın olarak onu onurlandırıyordur . Hemen böyle art niyetli düşünmemek lazım
Bende taktir ettim zaten güzel konusursun diye iki kere sordugumun farkında değilim Ayşenur çok takip edemiyorum

Bakin cidden ben turkce çevirmesimden yardım aliyorum sirf yanliş anlamayın dediklerimi ben eşime defalarca okutuyorum doğru yaziyorum degilmi diye benle telefon konuşmasi yapsaniz Anlayacaksiniz turkçe iyi konuşamadimi 🙏🏻 bende bunu deme çalışıyorum Amacim burda kavga veya birinin kalbini kirmak değil hepiniz iyi kalbli insanlarsiniz hakkinizi helal edin kalbinizi veya kotu söz soylediysem size .. beni anliş anlamayin
Sende hakkını helal et iki kere sordugumun farkında degilim

Amin kuzum

Valla ben bile elife yazıyorum kaç gün geçiyor görmüyor herzaman giremiyor canım @Leyla Gül 🌹
Gamzem hakkını helal et

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Helâllık bir şey yok kuzum 😘

Bende taktir ettim zaten güzel konusursun diye iki kere sordugumun farkında değilim Ayşenur çok takip edemiyorum

Gamzem hakkını helal et
Biliyorum elifim sen bana yazdığın mesaja bile günler sonra dönüyorsun 😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Gamzem hakkını helal et
Yok kuzum estağfurullah önemli deil 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar