Klasik buzdolabi ayarı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Klasik buzdolabi ayarı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Klasik buzdolabi ayarı
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buzdolabim çok terletiyo yazli kışlı normal 5dereceli dolap posetsiz koysam pörsüyor, poşetle koysam terleyip çürüyor. İlk aldiqimzda böyle deqildi sonradan böyle oldu neden böyle olur ömrümü doldu yoksa bi pratiqi warmi bileniniz paylaşa bilir mi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buzdolabim çok terletiyo yazli kışlı normal 5dereceli dolap posetsiz koysam pörsüyor, poşetle koysam terleyip çürüyor. İlk aldiqimzda böyle deqildi sonradan böyle oldu neden böyle olur ömrümü doldu yoksa bi pratiqi warmi bileniniz paylaşa bilir mi
Garantisi varsa bir servis çağırın canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Dolabın iç kısmında sebzeliğin üzerindeki bölmede gider dedikleri bi delik var ora tıkanmıştır kuzum bi oraya bak istersen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Garantisi 2 yıl önce bitti kuşum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Görünürde bakıyorum bisey yokki kuşum
Normal servisi o zaman bir çağır istersen canım ilk aldığımız buzdolabı öyle yapmıştı sonra soğutmayı da bıraktı motor sorun yapmış

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben sebzelerin olduğu kısma pirinç koydum sende dene istersen bende işe yaradı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Dolap ve duvar arasında yeteri kadar mesafe var mı motorun hava akışını sağlaması lazım yoksa soğutma yapamaz yanar canım birde dolabın içindeki gıdaları arkaya çok yanaştırmamaya dikkat et hava akışını kesiyor olabilirsin

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Buzdolaplarinda gaz oldugunu ogrendim..servisi gazi azalan veya biten buzdolaplarina gaz dolduruyormus..herkes bilmiyormus bunu.. varsa numarasi bi yetkili servisiyle konusun bu konuda yardimci olucaklardir..

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben sebzelerin olduğu kısma pirinç koydum sende dene istersen bende işe yaradı
Nasıl yaptın ki kuşum açar mısın birz

Dolap ve duvar arasında yeteri kadar mesafe var mı motorun hava akışını sağlaması lazım yoksa soğutma yapamaz yanar canım birde dolabın içindeki gıdaları arkaya çok yanaştırmamaya dikkat et hava akışını kesiyor olabilirsin
Hawa qozleri açık kuşum buzdolabi sıkışık yerde mutfak dolabı icnde

Hawa qozleri açık kuşum buzdolabi sıkışık yerde mutfak dolabı icnde
Buzdolaplarinda gaz oldugunu ogrendim..servisi gazi azalan veya biten buzdolaplarina gaz dolduruyormus..herkes bilmiyormus bunu.. varsa numarasi bi yetkili servisiyle konusun bu konuda yardimci olucaklardir..
Teşekkür ederim üstteki arkads Princ dems deneyeyim bi olmadı dedqnz qibi yapcm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar