Koca sorunsali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Tuuu tarafından oluşturulan Koca sorunsali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,804 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Koca sorunsali
Konbuyu başlatan Tuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ağlama annesi bebişi üzme kocana iyi cevap vermişsin sorumluluk vermedigimiz için çocuk bakmayı bilmedikleri için bu kadar rahatlar hastayım diye at 3 çocuğu üzerine çekil köşene o zaman görürüm ben koçanı
Aynen vala varya yarim saat bakamaz 🙄 iyiymis kendi gezecek keyfine bakacak🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen konuştuktan sonra hala gitmeye kararli mi kuzum 🙄
Kizlar ben yurtdisinda yasiyorum 3 kucuk cocugum var ve ustune hamileyim.. ust uste dogum yaptim ve buralarda yanlizim.. ve esim gelmis bana diyor ki arkadaslarla bi kac gun baska bir ulkeye mi gidip gezsek, takilsak biraz.. gece gece kafayi yedim sinirlerim bozuldu.. bu erkekler nasil bu kadar duyarsiz acimasiz öküz olabiliyorlar.. sinirimden agladim resmen.. bende dedim cok bunaldim sen burda cocuklarla otur ben 1 haftaligina turkiyede takilip gelicem desem ne hissedersin dedim mal gibi suratima bakiyo.. allahin ipsiz sapsizi kizişcak yer ariyo evli barkli coluklu cocuklu insanlarida boyle zivanadan cikariyorlar..deli ediyor beni boyle insanlar ve allaha havale ediyorum hepsini! Inanilmaz bir mutsuzluga kapildim.. bu tip sorunlar yuzunden bi kere cocugumu dusurdum uzuntuden :( bu yuku hep kadinlar mi cekmek zorunda.. erkekler hep keyfinemi bakacak..

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben yurtdisinda yasiyorum 3 kucuk cocugum var ve ustune hamileyim.. ust uste dogum yaptim ve buralarda yanlizim.. ve esim gelmis bana diyor ki arkadaslarla bi kac gun baska bir ulkeye mi gidip gezsek, takilsak biraz.. gece gece kafayi yedim sinirlerim bozuldu.. bu erkekler nasil bu kadar duyarsiz acimasiz öküz olabiliyorlar.. sinirimden agladim resmen.. bende dedim cok bunaldim sen burda cocuklarla otur ben 1 haftaligina turkiyede takilip gelicem desem ne hissedersin dedim mal gibi suratima bakiyo.. allahin ipsiz sapsizi kizişcak yer ariyo evli barkli coluklu cocuklu insanlarida boyle zivanadan cikariyorlar..deli ediyor beni boyle insanlar ve allaha havale ediyorum hepsini! Inanilmaz bir mutsuzluga kapildim.. bu tip sorunlar yuzunden bi kere cocugumu dusurdum uzuntuden :( bu yuku hep kadinlar mi cekmek zorunda.. erkekler hep keyfinemi bakacak..
Hangi ulkedesin

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ağlama annesi bebişi üzme kocana iyi cevap vermişsin sorumluluk vermedigimiz için çocuk bakmayı bilmedikleri için bu kadar rahatlar hastayım diye at 3 çocuğu üzerine çekil köşene o zaman görürüm ben koçanı
Çok haklisin :)

Gerçekten çok zor hamilelik sırasında üstümüze gelmeler sinirlerimiz bozulmasına tahamulumuz yok zaten zor zamanlarda yiz bide bazen böyle sıkıntıdan üzüntüden dahada sinirlendirmelerinden daha çok üzülüyoruz sen tek değilsin gerçekten birçok kadınların bu sorunu var bizlerde öyleyiz ama çocuklarımız için yapacak birşey yok tek degnegimiz dayanacak gücümüz çocuklar bırak Allah'a havale et hepside gelip geçecektir canim Allah akıl fikir versin o öküzlere😔😏🤲🤲
Amin insallahh :)

Seni çok iyi anlıyorum benim eşimde dün akşam beni.sinirden ağlattı 36 haftalık 3 gün hamileyim her an doğumum olabilir daha geçen hafta geldi Konya'dan dün akşam diykrki haftaya yine gidecem Konya'ya bende dedim ayına girmişim ya doğum yaparsam yok yok daha bir ay var ben gider gelirim diyor ya erken doğsa diyorum diyecek bir şey bulamıyor bu kârda nereye gidiyor Allah aşkına bir tane 2 yaşında kızım var 36 haftalık hamile bir kadın nasıl bırakıp gidilir akıl var mantık var ben mi abartıyorum insan doğumda eşinin yanında olmasını ister şahsen ben
Ökuz bunlar hayata yasamaya gelmisler sadece.. vur patlasin cal oynasin.. boylelerine ev yuva oluyoruz bizde iste.. cek bi daha dunyanin kahrini..

Canim yaa seni cok iyi anladim 😣😣 yeni evlendim ve 6 aydir ewim iw ucun yurt diwinda ilk hamileliyim ve yanimda olmasina destek olmasina o kadar cok ihtiyacim var ki amma o iwlerim var gelmiyorum diyor hecne ucun mecbur deyilsin istesen gelirsin diyorum amma gelmiyor yanimda olmana ihtiyacim var diyorum susuyor gelemiyorum diyor oysaki 3 saatlik yol yemin ederim o kadar cok bitkinim ki kalbim o kadar cok kirik ki cok duyarsiz ve cok acimasizlar butun erkeķler cok wukur bin wukur ki rabim bize bebeklerimizi vermiw onlar sayesinde hayata tutunuyoruz Anne hep cocuklari icin yawiyorlar zaten bu hayati bende wimdiden butun hayatimi bebeyim icin adadim

Aynenn
Ahhh ahhhh gercekten ne diycegimi bilemiyorum.. benimle ayni sorunu yasayan onlarca insan var bununda farkindayim ama haketmiyoruz..

Son düzenleme:

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bizde yeni evlendiğimiz de arkadaşları hiç rahat bırakmazdı, sürekli arayıp dışarı çağırırlardı, eşim gitmek istemiyordu karıdan korkuyosun diye dalga geçerlerdi. Hanımdan izin belgesi diye internetten alıp gönderiyorlardı imzalat gel diye. Ama eşim hiç birini dinlemedi bekara karı boşamak kolay geldi sizin yüzünüzden den yuvamı dağıtamam dedi. Sonra arkadaşı da evlendi evlenmez olaydı kendi evlerin de karısı 2. Günde başka biriyle yakaladı ve üstüne kadını da dövdü. Kızın başını da yaktılar kaçıp gitti ailesinin yanına daha da gelmedi. Allahım böylelerini bizden uzak tutsun inşallah.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

O yüzden biraz kocalara sorumluluk vermemiz lazm yedi köyün ağası gibi dolanmasilar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Eve
Çok haklisin :)

Amin insallahh :)

Ökuz bunlar hayata yasamaya gelmisler sadece.. vur patlasin cal oynasin.. boylelerine ev yuva oluyoruz bizde iste.. cek bi daha dunyanin kahrini..

Ahhh ahhhh gercekten ne diycegimi bilemiyorum.. benimle ayni sorunu yasayan onlarca insan var bununda farkindayim ama haketmiyoruz..
Evet canim malesef

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank

Yok ama bilirsiniz ya istedigi olmayan erkek daha cok uzer ayni o hesap..hele bu erkeklerin arkadas cevresi aile hayatina en buyuk zarari veren.. hele ailesi falan olmayan birileriyse akillara zarar balteriler resmen.. cok kiziyorum , cok uzgunum ve kendimi iyi hissetmiyorum :( ben bunlari haketmedigimi dusunuyorum..

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yok ama bilirsiniz ya istedigi olmayan erkek daha cok uzer ayni o hesap..hele bu erkeklerin arkadas cevresi aile hayatina en buyuk zarari veren.. hele ailesi falan olmayan birileriyse akillara zarar balteriler resmen.. cok kiziyorum , cok uzgunum ve kendimi iyi hissetmiyorum :( ben bunlari haketmedigimi dusunuyorum..
Canımm benim cok haklsn😣 allahtan esim de bende arkadas ortamına karşıyız hic arkadasimiz yok en iyisi vala😣

Tüm sayfalar yüklendi.