Koca sorunsali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Tuuu tarafından oluşturulan Koca sorunsali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,803 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Koca sorunsali
Konbuyu başlatan Tuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Yaziklar olsun onlara.. biz yuva olalim dedik bu muameleyi mi hakettik..
Bana diyor ki zamanla anlayacaksin beni neden gelmedim bunun anlayacak bi tarafi varmi allah awkina 20 yawim var belke ben cocougum anlayamiyorum diyorum yanimda olmana ihiyacim var korkuyorum seni isteyirem nafile iwleri uzunden gelmiyor be efendimiz

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bana diyor ki zamanla anlayacaksin beni neden gelmedim bunun anlayacak bi tarafi varmi allah awkina 20 yawim var belke ben cocougum anlayamiyorum diyorum yanimda olmana ihiyacim var korkuyorum seni isteyirem nafile iwleri uzunden gelmiyor be efendimiz
Aynen hep onlarin yaptiklari ve secimleri dogru ama biz maliz neden yaptiklarini anlayamiyoruz.. peygamber efendimiz bile demis allah sana rizkini verir yaşadikca asil onemli olan senin bu isi pislikten mi temiz işten mi kazanacagin diye.. bunlarda inadina evimi yuvami birakayim , bahaneleride hazir ben gelecegimiz icin para kazaniyorum.. icinin vicdani hafiflesin mevzu o.. biz bisey deyince ilerde anlarsin.. merak etmesinler gelecekte onlar oyle bi anlayacaklar ki eyvah karımm , ben ne yapmisim elimdeki nimetin kiymetini bilemedim diye basini vuracaklar ama iş işten gecmis olacak..

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen hep onlarin yaptiklari ve secimleri dogru ama biz maliz neden yaptiklarini anlayamiyoruz.. peygamber efendimiz bile demis allah sana rizkini verir yaşadikca asil onemli olan senin bu isi pislikten mi temiz işten mi kazanacagin diye.. bunlarda inadina evimi yuvami birakayim , bahaneleride hazir ben gelecegimiz icin para kazaniyorum.. icinin vicdani hafiflesin mevzu o.. biz bisey deyince ilerde anlarsin.. merak etmesinler gelecekte onlar oyle bi anlayacaklar ki eyvah karımm , ben ne yapmisim elimdeki nimetin kiymetini bilemedim diye basini vuracaklar ama iş işten gecmis olacak..
Sonuna kadar haklisin canim bi laf vardi bi bakarsin her wey senin istediyin gibi amma sen o eskisi sen deyilsin zamna birakiyorlar ya fark etmiyorlar ki ellerindeki kayib gidiyor

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Sen çok haklisin kuzum bide senin ilk dogumun da bu haftalarda olmustu demi oyuzden her an gene dogum olablir agrilarin da var evde 2 yasinda daha kucucuk cocugun var sen abartmyosun kuzum benim
Evet tam bugünlerde olmuştu 36 +4 şuan ilk kızımın 36+3 tü yani korkmam çok normal ve kaç gündür de sancım var her an doğum yapicakmisim gibi bir his var birazdan hastaneye gidecem inşallah her şey yolundadır erken doğmaz buda🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkeklerin yaratılışında hamurunda öküzlük olabilir.
Kesinlikle 👏🤣

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet tam bugünlerde olmuştu 36 +4 şuan ilk kızımın 36+3 tü yani korkmam çok normal ve kaç gündür de sancım var her an doğum yapicakmisim gibi bir his var birazdan hastaneye gidecem inşallah her şey yolundadır erken doğmaz buda🙏🙏

Kesinlikle 👏🤣
Dikkatli git gel bize de haber ver canim benim💕🙏🏻

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Kesinlikle 👏🤣
Gitdinmi doktora ne soyledi canim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Gitdinmi doktora ne soyledi canim
Gittim CNm iyiymiş herşey yolunda

Dikkatli git gel bize de haber ver canim benim💕🙏🏻
Herşey yolunda çok şükür 🙏🙏