Kocam beni sinir edior

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kocam beni sinir edior başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,969 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kocam beni sinir edior
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Canım erkekler evliliğim ilerleyen yıllarında genelde bu hastalığı çıkıyor ortaya hic canını sıkma bence üstüne düşme ne kadar düşersen o kadar üzülürsün çocuklardan sonra artik insan bu yabanci hallerine alışıyor bazen ben kocayı yatakta görüyorum o kadar uzaklaşıyorlar yani

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım erkekler evliliğim ilerleyen yıllarında genelde bu hastalığı çıkıyor ortaya hic canını sıkma bence üstüne düşme ne kadar düşersen o kadar üzülürsün çocuklardan sonra artik insan bu yabanci hallerine alışıyor bazen ben kocayı yatakta görüyorum o kadar uzaklaşıyorlar yani
Canim Haklsin benimkide tam tersi yatakta yaklasyor oyle bi sikintimiz yok suan da sadcee muhabbet edmioruz birseyi var saklior eminim

Lale su

Kayıtlı Üye
rank
Annisler selam 😔ya bu kocam.isten gelior surati bihoş nedense bazen hep boyle oluor
Soruyorum yok bisi diyor ve 2.3kez sordugum oluor neden boylesin die beni azarlior yok dediysem yok dior ve hayata kızgınım dior baana bisi anlatmiyor ve hep benle pek muhabet etmez cok sıkmaya basladi canimi nolucak boyle isten gelior telefon elinden hic düsmuyor galerici olduklari icin hep araba bakiyor bende iyice sıkılıyorum 😔yoruldum biraz😶😩😠😱
Benimkide öle kuzum benim yorgunlarmis filan bide evdeki yaptın isinede3kusur buluyorlar yardımcı olduda yok her işi ben yapıyorum 16 haftalık hamileyim rezilim anlican bide oda yetmiyo laf dırdır pes pes sonra bir erkek arkadaşı var evli onun karısını ben sevmiyorum çok lafçı ukala bir kadın sinsi onlarla görüşelim gidelim gelelim ben misafir Perverim deyip duruyor ben gıcık aliyom dedikçe arkadaşına laf dedirtmiyo napmam lazım ben eşime güvenemiyorum uyuz ediyo beni sağ solu bellisiz

Prenseslerim

Kayıtlı Üye
rank
Annisler selam 😔ya bu kocam.isten gelior surati bihoş nedense bazen hep boyle oluor
Soruyorum yok bisi diyor ve 2.3kez sordugum oluor neden boylesin die beni azarlior yok dediysem yok dior ve hayata kızgınım dior baana bisi anlatmiyor ve hep benle pek muhabet etmez cok sıkmaya basladi canimi nolucak boyle isten gelior telefon elinden hic düsmuyor galerici olduklari icin hep araba bakiyor bende iyice sıkılıyorum 😔yoruldum biraz😶😩😠😱

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
A
Benimkide öle kuzum benim yorgunlarmis filan bide evdeki yaptın isinede3kusur buluyorlar yardımcı olduda yok her işi ben yapıyorum 16 haftalık hamileyim rezilim anlican bide oda yetmiyo laf dırdır pes pes sonra bir erkek arkadaşı var evli onun karısını ben sevmiyorum çok lafçı ukala bir kadın sinsi onlarla görüşelim gidelim gelelim ben misafir Perverim deyip duruyor ben gıcık aliyom dedikçe arkadaşına laf dedirtmiyo napmam lazım ben eşime güvenemiyorum uyuz ediyo beni sağ solu bellisiz
AH canım neden boleler bilemiom yaa sıkmaya basladi beni cokkk😔😔😔

Prenseslerim

Kayıtlı Üye
rank
Ben tekim sanıyordum bizde de aynı sorun var 2haftadir konuşmuyoruz

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Cnm boşver takma benim eşimde öyleydi ama şimdi hayırdır neyin var dediğimde yok bişi der bende Bi daha sormam yarım saat arayla bakarım kendisi konuşur çekirdeğini de önüne alır sanırsın mahallenin dedikodusunu yapıyor herseyi söylüyor bendi diyom keşke söylemeseydim neyin var 😂yani diyeceğim o eşinin çenesi açılırsa kapanmaz boşver sesi çıkmasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar