Kocam beni sinir edior

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kocam beni sinir edior başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,970 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kocam beni sinir edior
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sende çek koca g..tünü kocamın önünden deseydin 🤣🤣güldüğüme bakma felaket sinir oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya canım bu arada çok merak ettim kaç yaşındasın

Ya canım bu arada çok merak ettim kaç yaşındasın
Çirkef ler hayatım sana iftara atarlar ben benimkinin çivisini sıktım

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çirkef ler hayatım sana iftara atarlar ben benimkinin çivisini sıktım
İyi olmuş insan bi dikkat eder canım yere otur karşı tarafa uzan öyle kur sofranı elin adamının önüne geçip ne dikiyon g.. Tünü

Katılıyorum valla abla sana benim de eşimin kaç yıllık ablası var iş yerinden baya samimilrmis kadın bundan büyük ama görsen nasıl değişik tavırlar sergiliyor dedim eşime görüşme etme diye tamam dedi neyse bir gün kadın bunu aradai eşim acmadi bende yazdım dedim böyle böyle eşimle konuşmanızı istemiyorum diye kadın ben gözümle görmesem o an aradığını demez mi eşin beni şimdi aradı buluşalım dedi diye benim cinler tepeme çıktı ama eşime nasıl bağırıyorum gör abla dediğin kadini diye diyor o beni kaybeder vs diye dedim o seni kaybetmez o seni bana o kadar iyi anlattı ablam gibi vs dedi ama karakterin orta da dedim kadın o gündür yazmıyor aramıyor da şükür bazı insanlar cidden haddini bilmiyor ya eşim nile nasıl şaşırdı kadının öyle konuşmasına
Bu devirde kimseye güven olmaz sen yinede takipte kal eşimin çalıştığı yerde de var yaşı büyükmüş de bilmem neymiş çaycıymış ben bilmem yaşını başını dedim benden başka hiçbi kadınla konuşamazsında gülüşemezsinde gebertirim seni dedim ikinci evliliğimiz ve bu konuda çok hassas olduğumu biliyor ben sana karşı bu konuda ne kadar hassassam sende bana karşı anlayışlı hassas ol dedim ilklinde eyvallahım olmadı dedim çektim kapıyı gittim dedim

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi olmuş insan bi dikkat eder canım yere otur karşı tarafa uzan öyle kur sofranı elin adamının önüne geçip ne dikiyon g.. Tünü

Bu devirde kimseye güven olmaz sen yinede takipte kal eşimin çalıştığı yerde de var yaşı büyükmüş de bilmem neymiş çaycıymış ben bilmem yaşını başını dedim benden başka hiçbi kadınla konuşamazsında gülüşemezsinde gebertirim seni dedim ikinci evliliğimiz ve bu konuda çok hassas olduğumu biliyor ben sana karşı bu konuda ne kadar hassassam sende bana karşı anlayışlı hassas ol dedim ilklinde eyvallahım olmadı dedim çektim kapıyı gittim dedim
Takipteyim kuzum merak etme Allah'tan iş yerleri aynı yerde değil zaten kadını zor defettim başından Allah'tan eşim gerçek yüzünü gördü de fazla olay çıkmadı ama yinede insan güvenemiyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Takipteyim kuzum merak etme Allah'tan iş yerleri aynı yerde değil zaten kadını zor defettim başından Allah'tan eşim gerçek yüzünü gördü de fazla olay çıkmadı ama yinede insan güvenemiyor
Daha dün akşam ya telefonuna mesaj geldi suriyeli bi kadın arapça yazmış kim bu dedim bilmiyorum dedi çabuk googlda ç3vir ne yazmış dedim yazmış selqm canım bu benim lotus numaram kaydet bilmem ne bende dellendim eşimde ya dur bi iş yerinde suriyeli var ona verdiydim telefonumu diye bende kızdım elaleme s2n telefonunu mu veriyosun diye oda köntörü yok çocuğun napsaydım diye aldım telefonu elinden hayırdır sen kimsin yazdım eşimede dedim çabuk o arkadaşını mesaj at ara bişeyler yap diye ona attık mesajları hemen aradı tanımıyorum bu kadın yanlışlıkla sana atmış selam can emin diye yazmış emin diye birine yazacakken sana yazmış dedi telefonu kapattı bende diyorum maşallah bi suriyelimiz eksikti yağıyor mübarek dedim eşim gülüyor dalga geçiyor benimle sinirliyim ya sonrada diyo ne demek o ayıp oluyor ama diyor

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha dün akşam ya telefonuna mesaj geldi suriyeli bi kadın arapça yazmış kim bu dedim bilmiyorum dedi çabuk googlda ç3vir ne yazmış dedim yazmış selqm canım bu benim lotus numaram kaydet bilmem ne bende dellendim eşimde ya dur bi iş yerinde suriyeli var ona verdiydim telefonumu diye bende kızdım elaleme s2n telefonunu mu veriyosun diye oda köntörü yok çocuğun napsaydım diye aldım telefonu elinden hayırdır sen kimsin yazdım eşimede dedim çabuk o arkadaşını mesaj at ara bişeyler yap diye ona attık mesajları hemen aradı tanımıyorum bu kadın yanlışlıkla sana atmış selam can emin diye yazmış emin diye birine yazacakken sana yazmış dedi telefonu kapattı bende diyorum maşallah bi suriyelimiz eksikti yağıyor mübarek dedim eşim gülüyor dalga geçiyor benimle sinirliyim ya sonrada diyo ne demek o ayıp oluyor ama diyor
Bu esler neden boyle biomiomrum

Tüm sayfalar yüklendi.