Sorum var Kocası ilgisiz "öküz" olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SemaKayra tarafından oluşturulan Kocası ilgisiz \"öküz\" olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,674 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocası ilgisiz \"öküz\" olanlar
Konbuyu başlatan SemaKayra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
oda sede öküzmus cnm hediye de mi almadi çocuklarına ilgisi güzeldir ins
Ya ne demezsin ben çiçek almayan hediye alırmı ben Şubat 6 sında doğum yaptım erken doğum oda kuvez de kaldı yavrum 1hafta bende oğluşum un yanında kaldım süt vermek için neyse eve geldik bişey yok Şubat'ın 8 evlilik yıldönümü müz idi yine bişey gelmedi 23de bizim için özel bir gün du yine bişey gelmedi 14 Şubat zaten sevgililer günü idi yine bişey almadi hepsini geçtim Bi mesaj bile atmadı bu günler için de

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne demezsin ben çiçek almayan hediye alırmı ben Şubat 6 sında doğum yaptım erken doğum oda kuvez de kaldı yavrum 1hafta bende oğluşum un yanında kaldım süt vermek için neyse eve geldik bişey yok Şubat'ın 8 evlilik yıldönümü müz idi yine bişey gelmedi 23de bizim için özel bir gün du yine bişey gelmedi 14 Şubat zaten sevgililer günü idi yine bişey almadi hepsini geçtim Bi mesaj bile atmadı bu günler için de
sonra da kadınlar soguk davranıyor oluyor soğutuyorlar bu sekilde bizleri

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler 36 haftadayım daha kocamdan ilgi göremedim tam bir öküz üstelik ilk bebek 😢😡😡
Valahi bana sorarsan. Hepsi aynı kim ne derse desin inanasim gelmiyor herşey evlenene ve evliliğin 1 sene veya 3 ayına kadar en fazla romantik yok işte bilemm ne oluyorlar daha sonra. Hepsi. Tam bir yarma oluyor ben ilk gebeligimi söylediğimde uyuyor ve uyandırdım he tamam deyip yatmıştı unutmam ikinci gebeligimde de de söylediğimde bilgisayar başında oyun oynuyordu öylemi hım tamam dedi hepsi aynı canım hepsi. Erkeklerin genlerinde var 😅😅

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Valahi bana sorarsan. Hepsi aynı kim ne derse desin inanasim gelmiyor herşey evlenene ve evliliğin 1 sene veya 3 ayına kadar en fazla romantik yok işte bilemm ne oluyorlar daha sonra. Hepsi. Tam bir yarma oluyor ben ilk gebeligimi söylediğimde uyuyor ve uyandırdım he tamam deyip yatmıştı unutmam ikinci gebeligimde de de söylediğimde bilgisayar başında oyun oynuyordu öylemi hım tamam dedi hepsi aynı canım hepsi. Erkeklerin genlerinde var 😅😅
Bende arayıp söylemiştim ilk hamileligimde dişim ağrıyor deyip kapatmisti😁

Tüm sayfalar yüklendi.