Sorum var Koku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Koku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 720 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koku
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sedanurdikcal

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Bende sivaslıyım ama loluğu ilk kez duydum. Çemenin kokusu maalesef ki geç çıkıyor psikolojik olarakta kokuyu alabilirsin
Kız nasıl bilmen genelde ıspanaklı yapiliyo ama Sivas'a özgü bı kaç yeşillik var onlarda da yapiliyo😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sivaslıyım ama loluğu ilk kez duydum. Çemenin kokusu maalesef ki geç çıkıyor psikolojik olarakta kokuyu alabilirsin
Evet galiba yani gerçekten hamilelik çok zor bı surec bilmiyorum sizdede varmı ama kendi yatak odam bile burnuma kokuyo

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız nasıl bilmen genelde ıspanaklı yapiliyo ama Sivas'a özgü bı kaç yeşillik var onlarda da yapiliyo😊

Evet galiba yani gerçekten hamilelik çok zor bı surec bilmiyorum sizdede varmı ama kendi yatak odam bile burnuma kokuyo
Bende birazda kuzum psikilojik olabilir birde hamilesin oda tetiklemistir

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bazı cemenler cok agir oluyor idrarda dahi koku yapabiliyor
Hmm buda öyle çok baharat kokusu geliyordu sarımsak filan bir kez yedim beğenmedim yemedim daha eşim seviyor biz İstanbul'da yaşarken hatırlıyorum çocuktuk o çok ağırdı kokusu tam hakikiydi orda Kayserili komşumuz vardı onlar vermişti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hmm buda öyle çok baharat kokusu geliyordu sarımsak filan bir kez yedim beğenmedim yemedim daha eşim seviyor biz İstanbul'da yaşarken hatırlıyorum çocuktuk o çok ağırdı kokusu tam hakikiydi orda Kayserili komşumuz vardı onlar vermişti
Aynen bazilari gercekten cok agir kokuyor bende severim ama cokta aramam onun hakikisini yiyeceksin ztn markettekiler sarimsakli salcali baharatli gibi geloyor bana

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle marketteki hiç yemedimm bunu eşim peynir satılan yerden almıştı açık satılıyordu kilosu 130 TL birde şok oldum değmez yani
Aynen bazilari gercekten cok agir kokuyor bende severim ama cokta aramam onun hakikisini yiyeceksin ztn markettekiler sarimsakli salcali baharatli gibi geloyor bana

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Sen Sivas'ın neresindensin ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar