Sorum var Koku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Koku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koku
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sedanurdikcal

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Herseyin uçtuğu nesildeyiz artik 130 tl para degil maaalesef 🥺
Aynen 👍👍👍 markete gidiyorum yemin ederim ilk evlendiğimde eşimle 300 TL'ye a dan Z ye herşey alırdık hep marka eezaktan tür sıvıyağ yumurta Pazar alışverişi peçete aklıma gelecek herşeyi alırdık 300 tutardi hatta dersikki niye bu kadar pahalı şimdi markete gidiyorum kızıma iki üç abur cubur saçma sapan şeyler alıyoruz 300 TL şok oluyorum ya kola olmuş 40.tl şaka gibi eskiden 2 buçuk tü bazen düşünüyorum gülmem geliyor ya bizde eskiden hayat pahalı derdik nesil geçtikçe herşey dahada pahalı olcak bu sefer bu günler bize ucuz gelir belkide😕

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen 👍👍👍 markete gidiyorum yemin ederim ilk evlendiğimde eşimle 300 TL'ye a dan Z ye herşey alırdık hep marka eezaktan tür sıvıyağ yumurta Pazar alışverişi peçete aklıma gelecek herşeyi alırdık 300 tutardi hatta dersikki niye bu kadar pahalı şimdi markete gidiyorum kızıma iki üç abur cubur saçma sapan şeyler alıyoruz 300 TL şok oluyorum ya kola olmuş 40.tl şaka gibi eskiden 2 buçuk tü bazen düşünüyorum gülmem geliyor ya bizde eskiden hayat pahalı derdik nesil geçtikçe herşey dahada pahalı olcak bu sefer bu günler bize ucuz gelir belkide😕
Aynen öyle katiloyorum bende 300 tl evi dolduruyordum ama suan 300 tl ye 1 poset dolmuyor pazara gidiyoruz 500 600 tl ne aldik diyr bakiyorum hic birsey yok ortada bu gunleri mumla aricaz suan belki maaslar yükseliyor ama bu göre de herseyin fiyatin ucacak yani maasin yukselip yukselmememsi bir seyi değiştirmiyor 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum belimde var hafif aşırı değil
Kiyamam kuzum yaaa yaninda biri varmi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle katiloyorum bende 300 tl evi dolduruyordum ama suan 300 tl ye 1 poset dolmuyor pazara gidiyoruz 500 600 tl ne aldik diyr bakiyorum hic birsey yok ortada bu gunleri mumla aricaz suan belki maaslar yükseliyor ama bu göre de herseyin fiyatin ucacak yani maasin yukselip yukselmememsi bir seyi değiştirmiyor 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiyamam kuzum yaaa yaninda biri varmi
Aynen öyle maaşları zam yapmanın amacı o zaten yiyecekler benzin vs sebzeler pahalı olucak ondan,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar