Kolay doğum için öneriler

• Konbuyu başlatan Gamze555
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze555 tarafından oluşturulan Kolay doğum için öneriler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolay doğum için öneriler
Konbuyu başlatan Gamze555
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim. Elimden geldikçe hergun yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Başka nelere dikkat etmem lazım tecrübeli anneler den bilgiler alabilir miyiz ♥️
Tecbureli değilim ama az çok bilgim var cnm.. normal doğum yapacaksan sürekli merdiven in cik.. hurma ye .. yürüyüş yap.. ve doğuma gitmeden sıcak dus al .. doğum kolaylastirirormus ☺️

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaramadı bu saydıklarınız inşallah sizde yarar dogumum çok zordu oda kişiden kişiye değişir

Hatice eee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim. Elimden geldikçe hergun yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Başka nelere dikkat etmem lazım tecrübeli anneler den bilgiler alabilir miyiz ♥️
Vallaha canım ne yaparsan yap doğum nasıl olursa öyle oluyor ben ilk oğlumda doğum yapicam güne kadar aktif çalıştım bayan kuaförü yum yoğun bir iş akşam işten çıktım gece doğuma gittim ebe yatarak mi hamilelik geçirdim dedi
Çocuk hiç aşağı inmedi haliyle açılma geç oluyor doğum zorlaşıyor ama hiç korkma suni sancı verip işi hizlandiriyorlar
Canım dua et bol yürüyüş
İkinci çocuğum yeni yaptım bundada rahim kirappi diye birşey oldu hiç yuruyemedim buda aynı oldu yani herkesin vucutu bedeni farklı canım Dr güven yola devam

G

Gamze555

Guest
Vallaha canım ne yaparsan yap doğum nasıl olursa öyle oluyor ben ilk oğlumda doğum yapicam güne kadar aktif çalıştım bayan kuaförü yum yoğun bir iş akşam işten çıktım gece doğuma gittim ebe yatarak mi hamilelik geçirdim dedi
Çocuk hiç aşağı inmedi haliyle açılma geç oluyor doğum zorlaşıyor ama hiç korkma suni sancı verip işi hizlandiriyorlar
Canım dua et bol yürüyüş
İkinci çocuğum yeni yaptım bundada rahim kirappi diye birşey oldu hiç yuruyemedim buda aynı oldu yani herkesin vucutu bedeni farklı canım Dr güven yola devam
Doğru diyorsun canım evet inşallah kolay doğumlar ı olsun herkesin çok sağol 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.