Kolik gaz sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem5858 tarafından oluşturulan Kolik gaz sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 999 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolik gaz sorunu
Konbuyu başlatan Ozlem5858
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Kizlar bebeginiz icin kullandiginiz ilac yada bi cozum varmi uykuya hasret kaldim 23 gunluk kizimdan dolayi
Canim ben ne kullandiysam fayda etmemişti 😔sabahlara kadar kucağımda evde dolandiriyordum valla bı kucağımda bı ayağımda bı besikte salliyordum gece 2 de bı başlıyordu sabah 11 bazen 12 lere kadar valla o ağlıyordu ben ağlıyordum 🤦o günleri hatırlamak bile istemiyorum 3. Aya girince gaz sancıları kendiliğinden geçti canim şuan Allah'a şükür gaz sancısı felan olmuyor yapmadığım şey mi kaldı o gaz sancılarına rezene kimyon çayi gaz damlaları karnına sıcak bezler de sardım banamisin demiyordu zeytinyağı bile icirdim son soluğu acilde aldık bı çay kaşığı icirmistim yutamadi öğüdü öğüdü genzine gider gibi nefes alamayiverdi çocuğum öldü diye ağlaya ağlaya ay o günlere hiç dönmek istemiyorum 😔 zeytinyağı kaşıkla felan verme sakın canım doktor bana büyük adam bile yağ zor yutar bidaha kaşıkla verme vereceksen mamasina koy dedi inşallah senin gaz sancıları hemen geçer canım ya rabbim sabır versin gerçekten annelik çok zor🙏🤲 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar