Sorum var Kolik sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kolik sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolik sancısı
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ben biogaia ve şuan motiflor drops diye gaz damlası var ikisi de işe yaramadı kokuma alışmış eşimde bile durmuyor sürekli kucağımda pışpışlama kucaklaşma ve konuşarak sakinleştirmeye çalışıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle gerçekten Sabah 6 Lara kadar ayaktayım benden başka kimsede durmuyo kokuma alışmış uyku yok sürekli emmek istiyor sırtı aman yere değmesin kıyameti koparıyor sürekli kucak istiyor yemek bile yiyemiyorum 1 haftada 10 kilo verdim karnım sırtıma yapıştı bu sefer sütüm de kesilecek diye korkuyorum eşim işte akşama kadar tek başıma bakıyorum o gelene kadar yemek bile yiyemiyorum uyumuyosa tuvalete gitmiyorum bile ne olacak böyle bilmiyorum sadece sabrediyorum çöktüm gerçekten artık aynada bile bakamıyorum kendime psikolojim bozuldu🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Aynı durumdaydım canım 12 kilo verdim yemek pişirmek surda dursun yiyemiyor tuvalete bile gidemiyordum annem çok yardımcı oldu bana hamd olsun bu gününe psikoljik olarak insan çok yipriyor yetemiyorum diye düşünce çok oluyor sabahı sabah ettiğimi biliyorum sabret geçiyor ama insan çok gergin olup eşi ile tartisiyor

Merhaba arkadaşlar biz dün 2 aylık olduk ve 4 gündür geceleri artan sancımız ve sürekli ağlamalarımız var normalde kızım çok hiperaktif ve gazını çıkaran biri.Bir gün acile götürdük ve ne yazıkki kolik olduğunu öğrendik🥺🥺ve bende koliği araştırdım 1.5 aylıkken kendisini gösterip 2 aylıkken de pik seviyesine ulaşıyormuş ve şuanda aynılarını yaşıyoruz gerçekten yapmadığım masaj hareketleri kalmadı gaz damlası ağrı kesicisi bi yandan sırtına karnına ayaklarına yağlar sürüyorum yine de bana mısın demiyor tükendim artık gerçekten yemek yiyemez oldum bi deri bi kemik kaldım ne gecemiz var ne gündüzümüz takatim kalmadı afedersniz yemek yemeyi geçtim tuvalete bile giderken benimle durmuyor.Çocuğu kolik olan var mı geçmesi için neler yaptınız acaba
Ah canım benim bende bundan muzdaribim bizde bugün aynı sebepten acile gittik lavman yaptılar saatlerce ağladı susmak bilmedi halen da ağlıtor

Merhaba arkadaşlar biz dün 2 aylık olduk ve 4 gündür geceleri artan sancımız ve sürekli ağlamalarımız var normalde kızım çok hiperaktif ve gazını çıkaran biri.Bir gün acile götürdük ve ne yazıkki kolik olduğunu öğrendik🥺🥺ve bende koliği araştırdım 1.5 aylıkken kendisini gösterip 2 aylıkken de pik seviyesine ulaşıyormuş ve şuanda aynılarını yaşıyoruz gerçekten yapmadığım masaj hareketleri kalmadı gaz damlası ağrı kesicisi bi yandan sırtına karnına ayaklarına yağlar sürüyorum yine de bana mısın demiyor tükendim artık gerçekten yemek yiyemez oldum bi deri bi kemik kaldım ne gecemiz var ne gündüzümüz takatim kalmadı afedersniz yemek yemeyi geçtim tuvalete bile giderken benimle durmuyor.Çocuğu kolik olan var mı geçmesi için neler yaptınız acaba
Çok geçmiş olsun canım rabbim yardımcın olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar