Kontrolden geldim 19+4 cinsiyet erkekmiş artık net öğrendim 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Kontrolden geldim 19+4 cinsiyet erkekmiş artık net öğrendim 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,217 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrolden geldim 19+4 cinsiyet erkekmiş artık net öğrendim 😅
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkiz❣️bebiş❣️Annesi

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür bebeğim biraz önden gidiyor önce doğar umarım 😅 bir sıkıntımız yok şimdilik tepikliyormuş beni sağda imiş bacakları renkli fotoğraf verdi eşim diyor bana benziyor 🤣
Hayırlı olsun canım sag salım kucagına al. Benım 3 cocugımda aynı babasy kımın çocuğu dıe sormak gerek yok oo kadar benzıyor. Ben dıyorum sacı bana benzeseydı. Sacı bıle kocamın kı kel gıbı sacsız😂😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Maşaallah sağlıkla gelsin inşaallah benimkide oğlan 😍
Ayne sağlıklı olsunlarda 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun canım sag salım kucagına al. Benım 3 cocugımda aynı babasy kımın çocuğu dıe sormak gerek yok oo kadar benzıyor. Ben dıyorum sacı bana benzeseydı. Sacı bıle kocamın kı kel gıbı sacsız😂😂😂
Haha😅 maşallah bizimki büyüyünce belli olur neresi kime benzicek bakalım

Haha😅 maşallah bizimki büyüyünce belli olur neresi kime benzicek bakalım

Sağlıkla gelsin canımm minik paşa😇😊 bende cuma günü nasipse gidicem kontrole bakalım bekliyorumm😄
Sağol canım inşallah 😇

Sağlıkla gelsin canımm minik paşa😇😊 bende cuma günü nasipse gidicem kontrole bakalım bekliyorumm😄
Sağol canım inşallah 😇
Hayırlı olsun canım desene bir prens daha geliyor yaza rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin inşallah 🥰

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür bebeğim biraz önden gidiyor önce doğar umarım 😅 bir sıkıntımız yok şimdilik tepikliyormuş beni sağda imiş bacakları renkli fotoğraf verdi eşim diyor bana benziyor 🤣
Canim renkli ultrason ucun erken deyilmiydi? Wukurler olsun teki iyi olsun bebiw bendede renkli ultrason oldu ayni babasi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hahahaa 🤣 inşallah biz bunu yeriz diyoruz birde eşime benzerse dayanamam bende 🤭 hakkında hayırlısı inşallah 🥰

Benimki espri yapıyor ya ona benzesin bana çok tatlı geliyor eşim bebek daha tatlı gelir 😅 doktor söylemese bu seferde cinsiyeti sormayı unutabilirdim 🤣
Ahahha ilk çocuk ondandır bu haller 😅😅

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canim renkli ultrason ucun erken deyilmiydi? Wukurler olsun teki iyi olsun bebiw bendede renkli ultrason oldu ayni babasi
Bi fotoğraf var siyah beyaz birde onun ten rengi olanı var zaten kafa göz çükürları falan belli baya

Canım ayrıntılı ultrasonda renkli veriyorlar mı yani özelde
Benim normal doktor kontrolü renkli omu oluyor ten rengi falan foto 😅 ayrıntılıyada özelde 17sinde gircem daha

Benim normal doktor kontrolü renkli omu oluyor ten rengi falan foto 😅 ayrıntılıyada özelde 17sinde gircem daha
Günü gününe Aynıyız bende 19+4 ve benmki de erkek
Maşallah ne güzel benimki önden gidiyor ya galiba 20 haftalık olmalı 😅 kilosu ne seninkinin 378 benimki inşallah doğumda fazla olmaz normal istiyorum zor olmasın 😅

Günü gününe Aynıyız bende 19+4 ve benmki de erkek
Maşallah ne güzel benimki önden gidiyor ya galiba 20 haftalık olmalı 😅 kilosu ne seninkinin 378 benimki inşallah doğumda fazla olmaz normal istiyorum zor olmasın 😅
Ahahha ilk çocuk ondandır bu haller 😅😅
Aynen öyle 🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar