Kontrolden geldim 19+4 cinsiyet erkekmiş artık net öğrendim 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Kontrolden geldim 19+4 cinsiyet erkekmiş artık net öğrendim 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,222 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrolden geldim 19+4 cinsiyet erkekmiş artık net öğrendim 😅
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkiz❣️bebiş❣️Annesi
Çok şükür bebeğim biraz önden gidiyor önce doğar umarım 😅 bir sıkıntımız yok şimdilik tepikliyormuş beni sağda imiş bacakları renkli fotoğraf verdi eşim diyor bana benziyor 🤣
Maşallah canım bende haftaya gidecem tam kessin cinsiyet öğrenmeye 😅bir hafta önce detaylı ultrasyon da erkek dedi büyük ihtimalle ama daha belli değil
Bakalım ikizlerimi haftaya öğrencem kz mi erkek mi die👼🤗👼

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım bende haftaya gidecem tam kessin cinsiyet öğrenmeye 😅bir hafta önce detaylı ultrasyon da erkek dedi büyük ihtimalle ama daha belli değil
Bakalım ikizlerimi haftaya öğrencem kz mi erkek mi die👼🤗👼
Maşallah ikiz birde biri kız biri wrkekte olur herhalde çift yumurta ikizimi 18 haftalıkken unutyum o yüzden şimdi net öğrensim ama erkek diye kabullenmiştim hissediyordum çok şükür 😍

...

Moderator
Mod
rank
Çok şükür bebeğim biraz önden gidiyor önce doğar umarım 😅 bir sıkıntımız yok şimdilik tepikliyormuş beni sağda imiş bacakları renkli fotoğraf verdi eşim diyor bana benziyor 🤣
MaşaAllah canım sağlıkla al kucağına inşaAllah😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar