Sorum var Kontrolden geldim herşey yolunda kızlarım🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kontrolden geldim herşey yolunda kızlarım🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim herşey yolunda kızlarım🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum sağlıkla gelsin inşallah
Amn cnm benim
Sağ salim zamanın da rabbim kucağına kalayı nasip etsin. Bir sorum var size kan sulandırıcı hap veya iğne kaçıncı haftadan itibaren kullanmaya başladınız? Benim de kullanmam gerek şuan bebeğim 5 hafta 6 günlük. Doktora gittim ama bebeği görünce perinotolojiye yollayacam dedi. Siz hangi bölümden takimisiniz perinotoloji mi yoksa kadın doğum (normal) mi?
Yok cnm ben norml doktora takiplym onun oncesinde genetik doktorumla birlikte karar verildi pihtilasmm cikti daha gelebgmn 3 haftasiydi vitamine basladm kalp atisi duyulduktan sonra kan sulandirici baslanyor kalp atisini duyuncada hapa baslamistk 32 haftaya kadar smdi 1 hfta sonra brakicam

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bebegm 2 kilo olmus ama tersmis 15 gun sonra yine bkcz dedi sezeryan falan demedi ama 2 hafta ileri 32+5gorunuyor normlde 30+6ym herseyi suyu kilosu boyu iy dedi allaha sukur kan sulandirici hapi birakicaz 1 hafta sonra igneye basliycaz dedi doguma kadar.
Masalalh cnm sağlıkla kucağına al bebeğini ☺️🥰 kan sulandırıcı iğne niye kullanıyorsun kuzum bana da doktor doğumdan sonra verdi şuan kullaniyorum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bebegm 2 kilo olmus ama tersmis 15 gun sonra yine bkcz dedi sezeryan falan demedi ama 2 hafta ileri 32+5gorunuyor normlde 30+6ym herseyi suyu kilosu boyu iy dedi allaha sukur kan sulandirici hapi birakicaz 1 hafta sonra igneye basliycaz dedi doguma kadar.
Maşallah balım herşey yolundaymış 🥰🥰 zamanla döner o daha erken 🥰

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm bakalm dönsün isterse dönmesin ben hersekilde razym yeterki saglkli seklde kucagma aliym benm icinonemliolan o 🥰🥰🥰 cok sagol cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuzum bebeğin ileri yada geri olması doğum şeklini ve ne zaöan doğacağını belirlemez
Anldm cnm nasip heycan yapyorum bi an oncr dogsun die

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet cnm bakalm dönsün isterse dönmesin ben hersekilde razym yeterki saglkli seklde kucagma aliym benm icinonemliolan o 🥰🥰🥰 cok sagol cnm

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anldm cnm nasip heycan yapyorum bi an oncr dogsun die
Hayırlısı ile hangi gün onun için iyi olacaksa o gün gelsin paşamız inşallah 🤲🏻

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar