Sorum var Kontrolden geldim herşey yolunda kızlarım🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kontrolden geldim herşey yolunda kızlarım🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,572 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim herşey yolunda kızlarım🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bebegm 2 kilo olmus ama tersmis 15 gun sonra yine bkcz dedi sezeryan falan demedi ama 2 hafta ileri 32+5gorunuyor normlde 30+6ym herseyi suyu kilosu boyu iy dedi allaha sukur kan sulandirici hapi birakicaz 1 hafta sonra igneye basliycaz dedi doguma kadar.
Maşallah cnm merak etme inş döner ztn o haftalardan sonra dönmeye başlıyor kuzum sen yürüyüş ayarla kendine cann

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Çok kotu vajinama vuruyo cok korkuyorm artk
Aslında balım göbeğinde hareket ediyor fakat sen orda hissediyorsun dönmeye çalıştığı için bende de o haftalarda öyleydi kuzum hatta acile gittim korkumdan hiçbir sorun yoktu belli süre sonra da kuzum kalp atar gibi atacak ordan cnm alismalisin bence asıl oynamazsa sıkıntı valla kuzum keyfini çıkart sonlara geliyoruz tatlım bol bol uzanmaya çalış ama rahat dönmesi içinde yürüyüş yap kuzum

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebegm 2 kilo olmus ama tersmis 15 gun sonra yine bkcz dedi sezeryan falan demedi ama 2 hafta ileri 32+5gorunuyor normlde 30+6ym herseyi suyu kilosu boyu iy dedi allaha sukur kan sulandirici hapi birakicaz 1 hafta sonra igneye basliycaz dedi doguma kadar.
Masllah kuzum inşallah döner dönmezse de üzülme Rabbim o şekilde nasip etmiştir. Sagliklica al kucağına Paşa'nı 🤲🌼❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amn cnm benim

Yok cnm ben norml doktora takiplym onun oncesinde genetik doktorumla birlikte karar verildi pihtilasmm cikti daha gelebgmn 3 haftasiydi vitamine basladm kalp atisi duyulduktan sonra kan sulandirici baslanyor kalp atisini duyuncada hapa baslamistk 32 haftaya kadar smdi 1 hfta sonra brakicam
❤️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm bakalm dönsün isterse dönmesin ben hersekilde razym yeterki saglkli seklde kucagma aliym benm icinonemliolan o 🥰🥰🥰 cok sagol cnm

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anldm cnm nasip heycan yapyorum bi an oncr dogsun die
Aynen öyle balım en önemlisi sağlıklı olması 🥰🥰🥰

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah aşkım Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah❣️🥰🤲
Amin cnm insallaj insallah🥰🥰🥰🥰
Masllah kuzum inşallah döner dönmezse de üzülme Rabbim o şekilde nasip etmiştir. Sagliklica al kucağına Paşa'nı 🤲🌼❤️
Sagol guzelm 🥰🥰 nasip tabiki hic uzulmyorum daha yolu var bakalm

Aslında balım göbeğinde hareket ediyor fakat sen orda hissediyorsun dönmeye çalıştığı için bende de o haftalarda öyleydi kuzum hatta acile gittim korkumdan hiçbir sorun yoktu belli süre sonra da kuzum kalp atar gibi atacak ordan cnm alismalisin bence asıl oynamazsa sıkıntı valla kuzum keyfini çıkart sonlara geliyoruz tatlım bol bol uzanmaya çalış ama rahat dönmesi içinde yürüyüş yap kuzum
Oylemi blmiyordm kalp atar gbi atacgni eskisi gbi hareket etmyck yani

Oylemi blmiyordm kalp atar gbi atacgni eskisi gbi hareket etmyck yani
Maşallah aşkım Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah❣️🥰🤲
Sagol cnm benim jnsallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar