Sorum var Kontrolden geldim kızlar

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Kontrolden geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,229 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim kızlar
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee
A

Adsız anne adayı

Guest
33+2 hafta olduk ilk defa nts ye girdim çok iyiymiş sonucum sonra doktora girdim bebek dönmüş ama kanala girmemiş doğumu nasıl istersin dedi hocam çok korkuyorum panik atağım var dedim prenses doğum yaparsın o zaman dedi çok güzel konuştu doktorum sezaryen de istesen prenseste olsa bana farketmez ama normal istiyor bebek bak dönmüş dedi kaynanam asla yaptırma bel ağrısından duramazsin dışını sık normal yap dedi moralim bozuldu kilosu 1900grammis boyu 40 cm dedi doktor normal herşey dedi ama bana biraz az gibi geldi canım sıkıldı ilk gebelik nasıl olacak ne yapcam bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
33+2 hafta olduk ilk defa nts ye girdim çok iyiymiş sonucum sonra doktora girdim bebek dönmüş ama kanala girmemiş doğumu nasıl istersin dedi hocam çok korkuyorum panik atağım var dedim prenses doğum yaparsın o zaman dedi çok güzel konuştu doktorum sezaryen de istesen prenseste olsa bana farketmez ama normal istiyor bebek bak dönmüş dedi kaynanam asla yaptırma bel ağrısından duramazsin dışını sık normal yap dedi moralim bozuldu kilosu 1900grammis boyu 40 cm dedi doktor normal herşey dedi ama bana biraz az gibi geldi canım sıkıldı ilk gebelik nasıl olacak ne yapcam bilmiyorum
En iyisini sen bilirsin kuzum ama sezeryan yada normal bir şekil minik bebek dünyaya gelecek herkeste aynı etkiyi yaratmıyor ben ayın 06. Da sezeryan oldum acil ameliyattan çıktıktan 2 saat sonra ayaklanıp yurudüm kaç gündür de hep hastaneye gidiyorum sadece bugün keyfi çıkıp 5 6 saat gezdım 🤭🤭. Öyle bir ağrım yok şükür dogumdan sonrada çekmedim ama acil sezeryana alınmsam normal doğum istiyordum. Bebegin de doktorun eğer gelisimi iyi diyor ise sıkıntı yapma rabbim saf Salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sen bilirsin ama bence normal doğum yap tmm normal doğumun zorluğu çok ağrısı acısı çok ama sadece doğum yapana kadar çekiyorsun ama sezeryani bir ömür hep cekiceksin en ufak bir usutmede şikayetin olur genede sen bilirsin

A

Adsız anne adayı

Guest
En iyisini sen bilirsin kuzum ama sezeryan yada normal bir şekil minik bebek dünyaya gelecek herkeste aynı etkiyi yaratmıyor ben ayın 06. Da sezeryan oldum acil ameliyattan çıktıktan 2 saat sonra ayaklanıp yurudüm kaç gündür de hep hastaneye gidiyorum sadece bugün keyfi çıkıp 5 6 saat gezdım 🤭🤭. Öyle bir ağrım yok şükür dogumdan sonrada çekmedim ama acil sezeryana alınmsam normal doğum istiyordum. Bebegin de doktorun eğer gelisimi iyi diyor ise sıkıntı yapma rabbim saf Salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻♥️
Amin inşallah dediğin gibi olur ♥️tedirginim herkes bı laf söylüyor benim adıma karar vermeye çalışıyorlar

A

Adsız anne adayı

Guest
Kuzum sen bilirsin ama bence normal doğum yap tmm normal doğumun zorluğu çok ağrısı acısı çok ama sadece doğum yapana kadar çekiyorsun ama sezeryani bir ömür hep cekiceksin en ufak bir usutmede şikayetin olur genede sen bilirsin
Bende normal isterim ama korkuyorum işte panik atagimda var elim ayağıma karışır tansiyon düşer hemen bende Allah büyük diyorum şimdilik bir ay sonra tekrar gel dedi çatı muayenesi yapacakmış duruma göre hareket edecekmis hepimiz birbirimize dua edelim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
😮 Sezeryan ağrısı bir ömür mü çekiliyormuş, yok öyle birşey ya 🤣 uyuşukluk geçtiği gibi ayaklandım. 3 yıl geçti üstünden ne ağrı ne sızı maşallah.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğin daha kilo alacak zamanı var .. elinden geldiği kadar normal doğum iste daha sağlıklı ☺️ sezerryan başta ağrısız olur ilerde sıkıntısı yaşanıyor ve bu durum kiisden kişiye değişir canını sıkma hakkında ne hayırlı ise o olsun

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
😮 Sezeryan ağrısı bir ömür mü çekiliyormuş, yok öyle birşey ya 🤣 uyuşukluk geçtiği gibi ayaklandım. 3 yıl geçti üstünden ne ağrı ne sızı maşallah.
Herkes sizin gibi degil kendinizi bu sekilde baskalari ile kiyaslamayin :) ayrica bu tür yorumlar hic inandirici değil normalde sezeryanda asli agrisiz kolay doğum yok malesef gerçekci olun biraz sezeryandan sonra ayaklanmasi cok zor normalde de sancisi zor ama asla kolayi yok kimse kimseyi kandirmasin lütfen :) ama bende en sagliklisi bebekte annede saglikli ise normal olmali diyorum normal en güzeli panik atak olucak hic bir durum yok o an Allah yardim ediyo zaten anne ile bebegi cok guzel sekilde yolunu buluyo panik atak sanci yada dogum aninda olucak bir şey değil.

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok zamanın var son haftalarda birden fazla kilo alıyor o yüzden kilosuda şuan iyi sıkıntı etme normal gözüküyorsada normali tercih et bence hem gebelik kısıtlaman olmaz hem de doğurduktan sonra günlük hayatına daha iyi adapte olabilesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar