Sorum var Kontrolden geldim kızlar

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Kontrolden geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim kızlar
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😮 Sezeryan ağrısı bir ömür mü çekiliyormuş, yok öyle birşey ya 🤣 uyuşukluk geçtiği gibi ayaklandım. 3 yıl geçti üstünden ne ağrı ne sızı maşallah.
Katılıyorum bende zor sanıyordum ama Allah'a şükür hiç bir sıkıntım yok ameliyattan çıktım 2 saat sonra uyusulşuk gitti hala ayaktayım gören normal doğum sanıyor valla

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
P
33+2 hafta olduk ilk defa nts ye girdim çok iyiymiş sonucum sonra doktora girdim bebek dönmüş ama kanala girmemiş doğumu nasıl istersin dedi hocam çok korkuyorum panik atağım var dedim prenses doğum yaparsın o zaman dedi çok güzel konuştu doktorum sezaryen de istesen prenseste olsa bana farketmez ama normal istiyor bebek bak dönmüş dedi kaynanam asla yaptırma bel ağrısından duramazsin dışını sık normal yap dedi moralim bozuldu kilosu 1900grammis boyu 40 cm dedi doktor normal herşey dedi ama bana biraz az gibi geldi canım sıkıldı ilk gebelik nasıl olacak ne yapcam bilmiyorum
anik atagın varsa bana kalırsa sezeryan ol derim sen normal kaldıramazsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33+2 hafta olduk ilk defa nts ye girdim çok iyiymiş sonucum sonra doktora girdim bebek dönmüş ama kanala girmemiş doğumu nasıl istersin dedi hocam çok korkuyorum panik atağım var dedim prenses doğum yaparsın o zaman dedi çok güzel konuştu doktorum sezaryen de istesen prenseste olsa bana farketmez ama normal istiyor bebek bak dönmüş dedi kaynanam asla yaptırma bel ağrısından duramazsin dışını sık normal yap dedi moralim bozuldu kilosu 1900grammis boyu 40 cm dedi doktor normal herşey dedi ama bana biraz az gibi geldi canım sıkıldı ilk gebelik nasıl olacak ne yapcam bilmiyorum
Ne zamana gün verdi canım doktor bende 32+2 saglık ocagın da randevum vardı bana temmuz 8 dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar