Sorum var Kontrolden geldim kızlar

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Kontrolden geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim kızlar
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Bende normal isterim ama korkuyorum işte panik atagimda var elim ayağıma karışır tansiyon düşer hemen bende Allah büyük diyorum şimdilik bir ay sonra tekrar gel dedi çatı muayenesi yapacakmış duruma göre hareket edecekmis hepimiz birbirimize dua edelim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲
Doğumla panik atak olucak bir durum yok bende panik atak ve tansiyon var ama normal dogum yaptim suni sanci hemde ile hic bir şey olmuyo sancisi disinda ikinma ve bebegin geliş aninda hic bir agri hissi kalmiyo özellikle bebek çıktığı o an bütün hepsi geçiyo miss gibi snr sinda agri sizi kalmiyo sezeryanda girene kadar rahatsin sonrasinda sancisi agrisi kisiden kisiye degisiyo geciyo sonrasinda agrin oluyo bazilarinin gözü bebeği bile görmüyo agridan malesef ama panik atak sezeryan aninda da olabilir o daha tehlikeli ne olursa olsun her türlü doğumda öncelik saglikli ve sakin bir şekilde bebeğini kucağina almak olsun düşüncen kendini o ana odakla hic bir şey olmaz miss gibi normal doğurursun sana o hamileligi bebeği nasibin eden rabbin o anda seni yanlız bırakmaz Allah yardım eder inşallah hepimize 🤲

A

Adsız anne adayı

Guest
Cnm bebeğin daha kilo alacak zamanı var .. elinden geldiği kadar normal doğum iste daha sağlıklı ☺️ sezerryan başta ağrısız olur ilerde sıkıntısı yaşanıyor ve bu durum kiisden kişiye değişir canını sıkma hakkında ne hayırlı ise o olsun
Amin teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur 🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende normal isterim ama korkuyorum işte panik atagimda var elim ayağıma karışır tansiyon düşer hemen bende Allah büyük diyorum şimdilik bir ay sonra tekrar gel dedi çatı muayenesi yapacakmış duruma göre hareket edecekmis hepimiz birbirimize dua edelim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲
Aynen kuzum hayırlısı inşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun senin ilk doğum mu

A

Adsız anne adayı

Guest
Herkes sizin gibi degil kendinizi bu sekilde baskalari ile kiyaslamayin :) ayrica bu tür yorumlar hic inandirici değil normalde sezeryanda asli agrisiz kolay doğum yok malesef gerçekci olun biraz sezeryandan sonra ayaklanmasi cok zor normalde de sancisi zor ama asla kolayi yok kimse kimseyi kandirmasin lütfen :) ama bende en sagliklisi bebekte annede saglikli ise normal olmali diyorum normal en güzeli panik atak olucak hic bir durum yok o an Allah yardim ediyo zaten anne ile bebegi cok guzel sekilde yolunu buluyo panik atak sanci yada dogum aninda olucak bir şey değil.
Rabbim yardimcimiz olsun da normal olur inşallah insan tedirgin oluyor korkuyor ama hayırlısı olsun inşallah 🤲

A

Adsız anne adayı

Guest
Daha çok zamanın var son haftalarda birden fazla kilo alıyor o yüzden kilosuda şuan iyi sıkıntı etme normal gözüküyorsada normali tercih et bence hem gebelik kısıtlaman olmaz hem de doğurduktan sonra günlük hayatına daha iyi adapte olabilesin
İns öyle olur sağlık açısından normal olmasını isterim ama korkuyorum 😎 Allah büyük yardım eder inşallah 🤲

A

Adsız anne adayı

Guest
Doğumla panik atak olucak bir durum yok bende panik atak ve tansiyon var ama normal dogum yaptim suni sanci hemde ile hic bir şey olmuyo sancisi disinda ikinma ve bebegin geliş aninda hic bir agri hissi kalmiyo özellikle bebek çıktığı o an bütün hepsi geçiyo miss gibi snr sinda agri sizi kalmiyo sezeryanda girene kadar rahatsin sonrasinda sancisi agrisi kisiden kisiye degisiyo geciyo sonrasinda agrin oluyo bazilarinin gözü bebeği bile görmüyo agridan malesef ama panik atak sezeryan aninda da olabilir o daha tehlikeli ne olursa olsun her türlü doğumda öncelik saglikli ve sakin bir şekilde bebeğini kucağina almak olsun düşüncen kendini o ana odakla hic bir şey olmaz miss gibi normal doğurursun sana o hamileligi bebeği nasibin eden rabbin o anda seni yanlız bırakmaz Allah yardım eder inşallah hepimize 🤲
Aminnn ins öyle olur rabbim bir avazda kurtarsin hepimizi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Herkes sizin gibi degil kendinizi bu sekilde baskalari ile kiyaslamayin :) ayrica bu tür yorumlar hic inandirici değil normalde sezeryanda asli agrisiz kolay doğum yok malesef gerçekci olun biraz sezeryandan sonra ayaklanmasi cok zor normalde de sancisi zor ama asla kolayi yok kimse kimseyi kandirmasin lütfen :) ama bende en sagliklisi bebekte annede saglikli ise normal olmali diyorum normal en güzeli panik atak olucak hic bir durum yok o an Allah yardim ediyo zaten anne ile bebegi cok guzel sekilde yolunu buluyo panik atak sanci yada dogum aninda olucak bir şey değil.
Kimseyi kandırmıyorum ki sadece kendimle de kıyaslamadım illaki zor atlatan vardır çevremde çok insan var sezeryan doğum yapan hepsi de kolay atlattı ☺️ gayet gerçekçiyim hastaneden çıkıp evime geldim kimseyi de istemedim her işimi görüp dışarı çıkıp hastaneye de gittim 😉 gönül ister herkes normal doğursun ama bazen sorunlar çıkabiliyor. Ayaklanma biraz da bünye ile alakalı olabilir 🤗

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
33+2 hafta olduk ilk defa nts ye girdim çok iyiymiş sonucum sonra doktora girdim bebek dönmüş ama kanala girmemiş doğumu nasıl istersin dedi hocam çok korkuyorum panik atağım var dedim prenses doğum yaparsın o zaman dedi çok güzel konuştu doktorum sezaryen de istesen prenseste olsa bana farketmez ama normal istiyor bebek bak dönmüş dedi kaynanam asla yaptırma bel ağrısından duramazsin dışını sık normal yap dedi moralim bozuldu kilosu 1900grammis boyu 40 cm dedi doktor normal herşey dedi ama bana biraz az gibi geldi canım sıkıldı ilk gebelik nasıl olacak ne yapcam bilmiyorum
Kilosumu az

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İ
Amin teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur 🤗
İnşallah kuzum inan benimde ilk gebeliğim korkma rağmen normal istiyorum son dakikaya kadar mecburiyet bir durum olmazsa sezeryan olmayı düşünmüyorum.. bende de korku var ama doğuma yakınlastikca kendime cesaret verecem sende öyle duusn sonunda bebeğimize kavuşma olacak ya o yüzden acıya da katlanacaz rabbim o gücü verir diye düşünüyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar