Kontrolden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Kontrolden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,547 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah seninkide benimkide bizim minikler bizi yormadan dogmucaklar anlaşılan 🤦😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2700 den fazla dedi
Aynen öyle kuzum bende artık ne zaman gelirsen gelde sağlıklı gel diye dua ediyorum diğer türlü Kayra beni dinleyemeyecek gibi 🤭🤲🏻

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
MaşaAllah Rabbim nazardan korusun yavruyu🧿🤲🏻hayırlı sağlıkla gelir zamanında inşaAllah diyelim canısı🌹🤲🏻
Amin inşallah 🙏🥰

Sagsalim al inşallah canım kucağına🥰
Amin inşallah hepimiz sağlıkla kucaklayalim evlatlarimizi 🥰🙏

Posta 35+4 ve 35 yazınca ben o haftadasın anladım iyi ya 3 4 jafta beklese bişey olmaz zatrn sezeryan iri olsa nolacak anlayamadım 🤭

Ben 33 ü 35 diye okumuşum 🤦
Bir haftada once haftasiyla uyumluydu bugun iki hafta onde olunca bide sancılarım olunca doktor ensiselendi benide endiselendirdi artık sağlıkla gelsinde bir hafta onde bir hafta geride onemli deil oğlum 36 haftalik dogdu 2900 bir haftada yogun bakımda kaldı Allah ayrılık yaşatmasın sag salim kucaklayalim evlatlarimizi varsin erken gelsin dunyaya 🥰

Maşallah 🧿 canım Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin🙏 bebeğin gelişimi iyiymiş erken alsada Allah in izniyle bişey olmaz
Amin inşallah 🙏 sağlıkla gelsin dünyaya 🥰

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 33+5 haftalık hamileyim 36 haftalik boyu kilosu cok dedi bebek için şeker varmi ded yok dedim iri bebek dedi sancilarimda var iki hafta sonra tekrar bakalim bu şekilde giderse erken alırız dedi öyle bebek kilo alsin diye yedigim biseyde yok bu şekilde ne yapmam lazim bilen varmi erken alırlarsa bir sorun olmasindan korkuyorum 😥
Belki haftasını tekrardan yakalar canım, vaktinde sağlıcakla gelsin inşallah ❤️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Amin inşallah 🙏🥰

Bir haftada once haftasiyla uyumluydu bugun iki hafta onde olunca bide sancılarım olunca doktor ensiselendi benide endiselendirdi artık sağlıkla gelsinde bir hafta onde bir hafta geride onemli deil oğlum 36 haftalik dogdu 2900 bir haftada yogun bakımda kaldı Allah ayrılık yaşatmasın sag salim kucaklayalim evlatlarimizi varsin erken gelsin dunyaya 🥰

37.haftada 2700 doğdu canim oğlum, gönlünü ferah tut bir şey olmaz inşaallah

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canim oglum 36 da 2900 dogdu ama yoğun bakımda kaldı o yuzden endise ettim bir haftada iki hafta ileri gidince doktorda endiselendi korkuttu biraz zaten sancilarinda var cok beklemeyiz aliriz dedi sağlıkla gelsin dunyaya inşallah 🙏 iki hafta sonra belli olacak hersey
Şeyi anlamadım canım hani senin bebiş önden gidiyor ya doğunca kendi haftasından mı hesaplanıyor, yoksa ileri gittiği haftadan mı? 🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah 🙏🥰

Amin inşallah hayırlısı ile gelsin ler🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar