Kontrole gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kontrole gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrole gittim
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla doktora da güven kalmadı o farklı diyor bu farklı diyo hayırlısı
Aynen canım hangisi doğru şaşırdım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bana Bi hastane 3 hafta önde diyor başka hastane 2 hafta geride diyor ultrason görüntüsünde büyük ihtimal yanılma payı var 1 hafta içinde gelişimi 3 hafta önde giden bir bebeğin gelişimi 1 haftada 5 haftalık bir değişime uğramaz yani o yüzden sıkma canını yanılma payı yüksek o cihazların önemli olan bebeğin kan basıncının iyi olup olmaması bana öyle dediler doktorlar
Aynen canım her yerde farklı birşey söylüyorlar 1 hafta sonra kontrol dedi gitmem oraya bildiğim hastaneye giderim kadın 5 dkda psikolojimi bozdu

Ayyy cidden öyle ben de özele gittim ultrason fotosundan hiçbirsey anlamadım ya . Sözde özel .
Aynen sözde özel cihazları hep eski. Daha önceki gittiğim hastanede ki cihazlar iyiydi buraya taşınınca hastane Dr arayışına girdim kiminin muayene ücretleri çok pahalı sadece muayene için 300 500 diyen yerler bile var en son bi yer buldum oda hastane dandik çıktı

Merve kaçıncı haftandasım bebek kaç kilo diyorlar şuan
36+4teyiz şuan canım 2700 2800 falan dedi

Sıkma canını kuzum vaktini bekliyor demek ki küçük bey 😅😅 en küçük ya nazlı olacaklar illa 😅
Canım döner inşallahta ne zaman isterse o zaman gelsin küçükler hep çok çektiriyor zaten 😂

Cnm geçmiş olsun sıkma canını bi daha da gitme oraya o nasıl özel benim bildiğim özel daha temiz daha donanımlı daha teknolojik cihazlar olur
Aynen canım gitmeyeceğim bir daha oraya ne biçim hastaneydi anlamadım bide bir kalabalıktı ki sorma görsen devlet hastanesi sanırsın

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştım aşırı ağrım sancım oluyor diye ya kontrole gittim bugün bebek daha dönmemiş bile 🤦 makat gelişi değil ama kafası kasıkta sol tarafta Dr şimdiye kadar çoktan dönmesi lazımdı dedi psikolojimi bozdu valla. Bide 10 gün önce falan ağrı yüzünden acile gitmiştim orada dra kilosunu gelişimini sordum 1 2 hafta önde olduğunu söyledi bugün ki Dr 4 5 gün geriden geldiğini kilosunun yeterli olmadığını söyledi daha bi psikolojimi bozdu. Eşime 50 kere dedim sana özele getirme beni diye dedim cihazları eskiydi hep Dr bile dedi kilosu az gelince cihazdan kaynaklı olabilir diye. Eşimde sizi Allah bile memnun edememiş biz nasıl edelim cidden diyor 😂😂 gittiğim hastanedeki nst bile dijitaldi, bu gittiğim sözde özel milattan önce kalma cihazları hep. Ya bebek dönmezse diye korkuyorum kızlar ya 🙄
Bebeğimm sıkma canını vala 1 gün içinde bile döner oyun oynuyor annesi içerde 🤭 hatta gün içinde bile dönebilir sabret az kaldı bikac gün icinde insallah dogum pozisyonuna girecektir 🙏💕

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ultarasonla alakalıdır canım gelısımı bizede kilosu az demıstı 3 bucuk dogmus tu yanılma oluyor ama ınsallah doner tam doguma Allah yardımcın olsun
Dr da önce az dedi sonra cihazdan kaynaklı olabilir dedi bende anlamadım canım inşallah döner, haftaya başka yere gideceğim o zamana dönmüş olur inşallah amin canım benim sağol

Keşke farklı doktor gitseydin bugünde cnm inşallah döner ben çok normal dogum bilmiyorum ama inşallah Allahım seni bir avazda, kurtarır cnm benşm
Haftaya kontrele farklı yere gideceğim canım amin canım benim inşallah

Canım öncelikle moralini bozma bak çok şükür sağ sağlim bu güne getirdin şehir hast yok mu yada devlet bi de onlara gitsen. Allah hayırlısını versin inş kuzum hayır iste Allahtan canını sıkma❤️❤️❤️
Öyle canım çok şükür dediğin doğru önceki 2si normal olmuşken bunda sezaryen hiç istemiyorum ondan stres oldum sanırım. Araştırma hastanesine acile gitmiştim burada birkaç kez çokta memnun kaldım bi dahakine oraya gideceğim amin canım benim inşallah 🙏❤️

Bebeğimm sıkma canını vala 1 gün içinde bile döner oyun oynuyor annesi içerde 🤭 hatta gün içinde bile dönebilir sabret az kaldı bikac gün icinde insallah dogum pozisyonuna girecektir 🙏💕
İnşallah dediğin gibi olur canım benim ya çok sağol 🙏🥰

Son düzenleme:

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Sen sıkma canını benim bebeğime tam 6 hafta 2500 kilo dediler neden kilo almıyor dediğim zaman anne zayıf almaz artık dedi 37. Haftada gittim 3100 gram dedi güvensizlik veya şüphe olduğunda hemen doktor değiştir bebeğinin ve senin sağlığın daha önemli ben öyle yapıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet sonuçda normal olması senin için daha iyi ama hayırlısı canım son anda bile dönen varmış sen yeter ki stres yapıp bebişi de kendini de üzme ❤️
Öyle canım hayırlısı bakalım inşallah döner 🥰❤️

Sen sıkma canını benim bebeğime tam 6 hafta 2500 kilo dediler neden kilo almıyor dediğim zaman anne zayıf almaz artık dedi 37. Haftada gittim 3100 gram dedi güvensizlik veya şüphe olduğunda hemen doktor değiştir bebeğinin ve senin sağlığın daha önemli ben öyle yapıyorum
Aynen bende öyle yapıyorum canım bi daha gitmem o dra zaten ha Dr iydir belki bilmiyorum ama cihazlar iyi değil şimdi ne kadarlık?

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım hangisi doğru şaşırdım bende

Aynen canım her yerde farklı birşey söylüyorlar 1 hafta sonra kontrol dedi gitmem oraya bildiğim hastaneye giderim kadın 5 dkda psikolojimi bozdu

Aynen sözde özel cihazları hep eski. Daha önceki gittiğim hastanede ki cihazlar iyiydi buraya taşınınca hastane Dr arayışına girdim kiminin muayene ücretleri çok pahalı sadece muayene için 300 500 diyen yerler bile var en son bi yer buldum oda hastane dandik çıktı

36+4teyiz şuan canım 2700 2800 falan dedi

Canım döner inşallahta ne zaman isterse o zaman gelsin küçükler hep çok çektiriyor zaten 😂

Aynen canım gitmeyeceğim bir daha oraya ne biçim hastaneydi anlamadım bide bir kalabalıktı ki sorma görsen devlet hastanesi sanırsın
Bnmde tam 36 49 santim 2700 gram normal diyor doktor iyi diyor

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı canım 36+4üz şuan boyu 48 49 cm dedi kilosu da 2800 2900 anca dedi haftasına göre geriden geliyor 4 5 gün dedi
Bnmko son adet tarihiyle uyumlu dedi normal dedi bilmyoeum ama saglikli olsunlar zayif olmalari onemli degil zayif dogan bebekler daha cabuk toparlaniyorlae daha cabuk kilo alyorla4 dogana kdr 3 kiloyu gecer blko oda gayet iyi bnce ideal

Bnmko son adet tarihiyle uyumlu dedi normal dedi bilmyoeum ama saglikli olsunlar zayif olmalari onemli degil zayif dogan bebekler daha cabuk toparlaniyorlae daha cabuk kilo alyorla4 dogana kdr 3 kiloyu gecer blko oda gayet iyi bnce ideal
Seninki iyi bnce

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Seninki iyi bnce
Ne bileyim canım öncekiler 37de doğdu benim biri 3050 diğeri 3150 gram doğdu onlar bile küçücüktü bu 3 kilo bile olamazsa diye korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.