Kontrole gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kontrole gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrole gittim
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştım aşırı ağrım sancım oluyor diye ya kontrole gittim bugün bebek daha dönmemiş bile 🤦 makat gelişi değil ama kafası kasıkta sol tarafta Dr şimdiye kadar çoktan dönmesi lazımdı dedi psikolojimi bozdu valla. Bide 10 gün önce falan ağrı yüzünden acile gitmiştim orada dra kilosunu gelişimini sordum 1 2 hafta önde olduğunu söyledi bugün ki Dr 4 5 gün geriden geldiğini kilosunun yeterli olmadığını söyledi daha bi psikolojimi bozdu. Eşime 50 kere dedim sana özele getirme beni diye dedim cihazları eskiydi hep Dr bile dedi kilosu az gelince cihazdan kaynaklı olabilir diye. Eşimde sizi Allah bile memnun edememiş biz nasıl edelim cidden diyor 😂😂 gittiğim hastanedeki nst bile dijitaldi, bu gittiğim sözde özel milattan önce kalma cihazları hep. Ya bebek dönmezse diye korkuyorum kızlar ya 🙄
İns döner canım doktura fazla kulak asma hayırlısıyla yaparsın doğumunu ins 🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Yapacak biaey yok her bebek bir olmyo annenin vucudu her dogumda hamilelikte aynı olmuyor boyle seyler illa oluyor canm sen takma iyi olur bnmde kizim 38 de 3 kilo dogmustu bu da 36 2700 o zmna kdr dogarsa bnde 3 kilo olacagindan bile şüpheliyim ama bişey olmaz sagligi yerinde bu ytr sende cok dusunme
Ne bileyim canım öncekiler 37de doğdu benim biri 3050 diğeri 3150 gram doğdu onlar bile küçücüktü bu 3 kilo bile olamazsa diye korkuyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
39+3te doğdu canım
Maşallah kilosu iyiymiş doğduğu zaman canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapacak biaey yok her bebek bir olmyo annenin vucudu her dogumda hamilelikte aynı olmuyor boyle seyler illa oluyor canm sen takma iyi olur bnmde kizim 38 de 3 kilo dogmustu bu da 36 2700 o zmna kdr dogarsa bnde 3 kilo olacagindan bile şüpheliyim ama bişey olmaz sagligi yerinde bu ytr sende cok dusunme
Doğru diyorsun canım hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah yapacak birşey yok

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kilosu iyiymiş doğduğu zaman canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru diyorsun canım hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah yapacak birşey yok
Aynen işte iyi doğdu halbuki seninle sybı haftadayken 100 gram fark vsr arada süt tüket ben çok süt içtimde öyle oldu galibs 😁😂

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştım aşırı ağrım sancım oluyor diye ya kontrole gittim bugün bebek daha dönmemiş bile 🤦 makat gelişi değil ama kafası kasıkta sol tarafta Dr şimdiye kadar çoktan dönmesi lazımdı dedi psikolojimi bozdu valla. Bide 10 gün önce falan ağrı yüzünden acile gitmiştim orada dra kilosunu gelişimini sordum 1 2 hafta önde olduğunu söyledi bugün ki Dr 4 5 gün geriden geldiğini kilosunun yeterli olmadığını söyledi daha bi psikolojimi bozdu. Eşime 50 kere dedim sana özele getirme beni diye dedim cihazları eskiydi hep Dr bile dedi kilosu az gelince cihazdan kaynaklı olabilir diye. Eşimde sizi Allah bile memnun edememiş biz nasıl edelim cidden diyor 😂😂 gittiğim hastanedeki nst bile dijitaldi, bu gittiğim sözde özel milattan önce kalma cihazları hep. Ya bebek dönmezse diye korkuyorum kızlar ya 🙄
Canım özelde arkadasıma Acılma var alalım demiş. Gitmedi araştırmada iki yerde yok dendi. Sonra bekledi 2hafta 41de kendiliginden dogurdu. Anliycagin özelede pek güvenilmiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.