Sorum var konu yine akşam yemeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan konu yine akşam yemeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,024 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı konu yine akşam yemeği
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne olacağım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun kuzum benim arkadaşım öyleydi ama 1 seneye kadar bitti seninki ne kadar sürer
Emzirdiğim sürece devam edecek kuzum eğer yersem anne sütünden 1 damla dahi içse hemen vücudu kabarıyor bağırsak ağrıları oluyor ağlama krizlerine giriyor kanlı kaka yapıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dur güleyim o zaman versin 😂😂
Kız saçmalama ne vermesi 🤦🏻‍♀️😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emzirdiğim sürece devam edecek kuzum eğer yersem anne sütünden 1 damla dahi içse hemen vücudu kabarıyor bağırsak ağrıları oluyor ağlama krizlerine giriyor kanlı kaka yapıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız saçmalama ne vermesi 🤦🏻‍♀️😂
Ah Mervem ah şaka yapıyorum rabbim sana da yardım etsin Yuşa baya zorlayacak ama olsun ileride hiç bir sıkıntısı olmayacak inslallahh 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Baya sıkıntı olacak hemde doktor kontrolünde başlanacakmış ek gıdaya o zaman daha kötü alerjisi olduğu bişey versem bilmeden tekrar başa saracak. Birde 4-5 gün sürüyor 1 günde de geçmiyor
Ah ay kurban olurum onu verene ya sabret gülüm sabret inşallah geçecek bu günler

Tüm sayfalar yüklendi.