Konu"Annem"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\"Annem\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,423 kez görüntülenmiş, 87 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konu\"Annem\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar bazılarınız biliyor ki annemin göğüsün de kitle vardı en son biyopsi yapılmıştı ve bazı arkadaşlar bize de haber et demişti sonuç için bugün biyopsi sonucu çıktı şükür ki kitle iyi huylu demiş doktoru suanlik ameliyat gözükmüyor 6 ay sonra gelip tekrardan boyutuna bakılacakmıs büyüme varsa alinacakmis... İyi akşamlar 💫
Çok iyi canım gözünüz aydın ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam Kızlar bazılarınız biliyor ki annemin göğüsün de kitle vardı en son biyopsi yapılmıştı ve bazı arkadaşlar bize de haber et demişti sonuç için bugün biyopsi sonucu çıktı şükür ki kitle iyi huylu demiş doktoru suanlik ameliyat gözükmüyor 6 ay sonra gelip tekrardan boyutuna bakılacakmıs büyüme varsa alinacakmis... İyi akşamlar 💫
Ooo bugünün en güzel haberi 😍 çok sevindim kuzum ya gözünüz aydın. Daha ondan korkmayın büyüme olsa bile alınması çok kolay kontrolleri aksatmasin annem. Çok selam söyle ellerinden öpüyorum 🥰❤️❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ooo bugünün en güzel haberi 😍 çok sevindim kuzum ya gözünüz aydın. Daha ondan korkmayın büyüme olsa bile alınması çok kolay kontrolleri aksatmasin annem. Çok selam söyle ellerinden öpüyorum 🥰❤️❤️
Yaa Allah razı olsun canım valla aynen öyle benim iicnde hatta bizim aile içinde en onmeli olay buydu şükür ki aslında 2 kez daha bu yüzden ameliyat oldu ama şükür buna ameliyat demediler 🤲🏻❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yaa Allah razı olsun canım valla aynen öyle benim iicnde hatta bizim aile içinde en onmeli olay buydu şükür ki aslında 2 kez daha bu yüzden ameliyat oldu ama şükür buna ameliyat demediler 🤲🏻❤️
Hmm anladım kuzum araştırdılar mı neden oluyor diye çünkü iki kez diyorsun bu da üç demek ki tekrarlıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hmm anladım kuzum araştırdılar mı neden oluyor diye çünkü iki kez diyorsun bu da üç demek ki tekrarlıyor
Valla bundan 15 yıl önce oldu canım ikiisnide nedenini arastrimadilar sanırım o zamanlar çok küçüktüm ameliyatı bile hatırlamıyorum ama bu doktoru baya araştırıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar