Konu"Annem"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\"Annem\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,427 kez görüntülenmiş, 87 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konu\"Annem\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aleykümselam 🌹 geçmiş olsun çok şükür Rabbime 🤲 sevindim anneler hep iyi olsunlar bazıları her ne kadar aramaz sormaz gelmesede varlıklarını bilmek iyi olduklarını bilmek bile yetiyor ANNE çünkü onlar bizde birer ANNE olduk❤️🥰🤲🌹
Amin canım Allah razı olsun 🤲🏻

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar bazılarınız biliyor ki annemin göğüsün de kitle vardı en son biyopsi yapılmıştı ve bazı arkadaşlar bize de haber et demişti sonuç için bugün biyopsi sonucu çıktı şükür ki kitle iyi huylu demiş doktoru suanlik ameliyat gözükmüyor 6 ay sonra gelip tekrardan boyutuna bakılacakmıs büyüme varsa alinacakmis... İyi akşamlar 💫
Çok sevindim aysenurum🥰 umarım tekrar bakıldığı zaman da sıkıntı çıkmaz rabbim şifasını versin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar bazılarınız biliyor ki annemin göğüsün de kitle vardı en son biyopsi yapılmıştı ve bazı arkadaşlar bize de haber et demişti sonuç için bugün biyopsi sonucu çıktı şükür ki kitle iyi huylu demiş doktoru suanlik ameliyat gözükmüyor 6 ay sonra gelip tekrardan boyutuna bakılacakmıs büyüme varsa alinacakmis... İyi akşamlar 💫
Çok geçmiş olsun canım benim çok sevindim rabbim şafi ismiyle şifasını eksik etmesin inşallah 🤲

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım 🥰rabbim kötüsünden uzak tutsun inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sevindim aysenurum🥰 umarım tekrar bakıldığı zaman da sıkıntı çıkmaz rabbim şifasını versin
İnşallah kuzum inşallah Allah razı olsun 🤲🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım benim çok sevindim rabbim şafi ismiyle şifasını eksik etmesin inşallah 🤲
Amin canım Allah razı olsun 🤲🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım 🥰rabbim kötüsünden uzak tutsun inşallah 🤲
Amin kuzum cümlemizi inşallah teşekkür ederim ❤️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Annem 15 yıldır takipli hasta ondada var ablam 6 ben 4 yıldır yılda yıllık ultrason çaktırıyorum benimkiler beze dendi yinede takip ediyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar