"KONUM MENOPOZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM MENOPOZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUM MENOPOZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı Akşamlar kızlar canım sıkkın moralim bozuk adet kanmalarim yarım gün veya 1 gün suruyordu. Zaten bu ayda hiç olmadım artık doktora gittim tahliler yaptı mebozpoza giriyormuşum annemi sordu devam ediyor dedim morlaim çok bozuk 😢

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Akşamlar kızlar canım sıkkın moralim bozuk adet kanmalarim yarım gün veya 1 gün suruyordu. Zaten bu ayda hiç olmadım artık doktora gittim tahliler yaptı mebozpoza giriyormuşum annemi sordu devam ediyor dedim morlaim çok bozuk 😢
Kesin mi yanlışlık olmasın başka doktora da bi sor istersen yaşın daha çok genç çünkü

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hülya ciddi misin yaa🥹🥹
Allah yardım etsin inşallah yanlışlık vardır yaa yasin daha genç benim bildiğim genc yasta olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.