"KONUM MENOPOZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM MENOPOZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,915 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUM MENOPOZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲 🥰 aynn canım hiç sorma gerçekten çok zor geldimi üst üste geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa gerçekten mi canım ilk defa duyuyorum, geçen doktor da yatağını değiştir falan yenisini almaya fırsatımız olmadı çift kat çarşaf seriyorum , ama eğer öyle birşey varsa bakayım hemen
Baktın mı yatağa canım küf solumak bile hasta ediyor annemlerin eski evinde de küf kokusu vardı annem hep hastaydı astımı var normalde öyle dışardan bakınca bir şey yok ama kokudan durmak imkansızdı babam parkeyi kaldırdı ki nerdeyse ayakları çıkmadığı kalmış küfün pisliğin 😃 taşındılar sonra annemin de o zamanki şikayetleri kalmadı şükür keşke her hastalığın tedavisi küfü yok etmek kadar kolay olsa

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Baktın mı yatağa canım küf solumak bile hasta ediyor annemlerin eski evinde de küf kokusu vardı annem hep hastaydı astımı var normalde öyle dışardan bakınca bir şey yok ama kokudan durmak imkansızdı babam parkeyi kaldırdı ki nerdeyse ayakları çıkmadığı kalmış küfün pisliğin 😃 taşındılar sonra annemin de o zamanki şikayetleri kalmadı şükür keşke her hastalığın tedavisi küfü yok etmek kadar kolay olsa
Baktım canım bişey yok ama yine de yatağını değiştirecem , sana bişey diyim mi canım inan bizde bu eve gelince huzursuzluk hastalık peşimizi bırakmıyor evin enerjisi bize iyi gelmiyor eşime de taşınalım diyemiyorum bu evi iki yıl oldu alalı , evde desen yeni yani eski bı ev de değil ama nesi var hiç anlamıyorum

Veririm kuzum tabikide geçmiş olsun canım benim zor biliirm inşallah bu günlerde geçecek Allah'ın izniyle
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Baktım canım bişey yok ama yine de yatağını değiştirecem , sana bişey diyim mi canım inan bizde bu eve gelince huzursuzluk hastalık peşimizi bırakmıyor evin enerjisi bize iyi gelmiyor eşime de taşınalım diyemiyorum bu evi iki yıl oldu alalı , evde desen yeni yani eski bı ev de değil ama nesi var hiç anlamıyorum

İnşallah kuzum cünlemizden inşallah

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Seni çok iyi anlıyorum yeni ev meselesi ne yazık ki şu zamanda özellikle çok sıkıntı sen yine de şansını dene konuş eşinle inşaAllah razı olur kaynımlara gidince ben de o evde çok bunalıyorum eşime o ev beni rahatsız ediyor diyorum saçmalama diyor ama var işte bir sıkıntı o yüzden onlar bize gelsin diyorum yeter

Tüm sayfalar yüklendi.