"KONUM MENOPOZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM MENOPOZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,875 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUM MENOPOZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim çok geçmiş olsun,üzülme korkma inşallah birşey yoktur, daha yeni bir yıldır doğum yaptın ben kürtajdan sonra bir yıl boyunca adet olmadım doktor tedavi başlattı ondna sonra iki ay düzenli oldu sonra senin gibi düzensiz oluyordu, gittim başka doktora kistin var dediler ilaçlarla tedavi olmaya çalıştım işe yaramadı, soğan suyu içtim ondan SONRA düzene girdi, bence sende hergün soğan suyunu iç doktora gidene kadar , inşallah düzelir ve öyle birşey de yoktur, ve inşallah ilerde hayallerini yaşarsın canım 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım benim çok geçmiş olsun,üzülme korkma inşallah birşey yoktur, daha yeni bir yıldır doğum yaptın ben kürtajdan sonra bir yıl boyunca adet olmadım doktor tedavi başlattı ondna sonra iki ay düzenli oldu sonra senin gibi düzensiz oluyordu, gittim başka doktora kistin var dediler ilaçlarla tedavi olmaya çalıştım işe yaramadı, soğan suyu içtim ondan SONRA düzene girdi, bence sende hergün soğan suyunu iç doktora gidene kadar , inşallah düzelir ve öyle birşey de yoktur, ve inşallah ilerde hayallerini yaşarsın canım 🤲
Mariyammm inşallah canım inşallah rabbim razı olsun senden hala adet olmadım bekliyorum ne zaman olursam hemen gidicemm

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Akşamlar kızlar canım sıkkın moralim bozuk adet kanmalarim yarım gün veya 1 gün suruyordu. Zaten bu ayda hiç olmadım artık doktora gittim tahliler yaptı mebozpoza giriyormuşum annemi sordu devam ediyor dedim morlaim çok bozuk 😢
Çok geçmiş olsun. Ama eminim başka doktora gitsen öyle bir şey olmadığını söyleyecektir. Doğum sonrası bir seneye kadar düzensizlik veya adet olmama gibi durumları bir sürü insan yaşıyor. Stres veya hormonlar da etkili. Asla bir iki aydan tespit edilecek bir durum değil. İnşallah sonuçların iyi çıkar sağlıkla adetin düzene girer

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyammm inşallah canım inşallah rabbim razı olsun senden hala adet olmadım bekliyorum ne zaman olursam hemen gidicemm
Senden de canım benim , sıkma canını adetini beklemeden başka bir doktora git istersen , belki kistin falan vardır ondan adet olmuyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senden de canım benim , sıkma canını adetini beklemeden başka bir doktora git istersen , belki kistin falan vardır ondan adet olmuyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar