"KONUM MENOPOZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM MENOPOZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUM MENOPOZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bakalim kuzum tedavi olacam 😕
Tedavisi varmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nedir senin bu basima.gelenler hülyam yaa🙁

Nedir senin bu basina.gelenler hülyam yaa🙁

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Akşamlar kızlar canım sıkkın moralim bozuk adet kanmalarim yarım gün veya 1 gün suruyordu. Zaten bu ayda hiç olmadım artık doktora gittim tahliler yaptı mebozpoza giriyormuşum annemi sordu devam ediyor dedim morlaim çok bozuk 😢
Çok erken deyilmi canım başka bişeyden olmasın O 😳? İnşallah öyle bişey yoktur ve ya tedaviyle düzelir

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Hazal o kadar yorgun bitkin yorulmuş hayattan bıkmış yaşamak bile istemiyorum inanirmisin çok şeyler yaşadım bedenim birşyi kaldirmiyor
Biliyorum canım benim ama sen güçlü kadınsın dirayetli ol yeni yürümeye başlayan bir evladın var Allah’ın izniyle konuşup o sevinci de yaşatacak sana, iyice büyüyecek sana sırdaş yoldaş olacak inşAllah 💕 Şimdi baktım googledan da östrojen tedavisi uygulanıyormuş erkenden farketmişsin doktora gitmişsin çok şükür. Rabbim şifa versin inşAllah bunu da tez zamanda atlatırsın, ben de bazen kaldıramayacak gibi, nefessiz kalmış gibi hissediyorum belki de yanlış ama ne yapayım evladıma sarılıyorum.Allah evlatlarımıza da bize de birlikte mutlu huzurlu sağlıklı ömür versin yüzümüzü güldürsün 🤲

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Akşamlar kızlar canım sıkkın moralim bozuk adet kanmalarim yarım gün veya 1 gün suruyordu. Zaten bu ayda hiç olmadım artık doktora gittim tahliler yaptı mebozpoza giriyormuşum annemi sordu devam ediyor dedim morlaim çok bozuk 😢
En erken 35-40 yaş arası diye biliyorum senin çok erken değilmi canım ya bence başka bi doktora da gözük istersen çok geçmiş olsun 🙏🙏🙏

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Biliyorum canım benim ama sen güçlü kadınsın dirayetli ol yeni yürümeye başlayan bir evladın var Allah’ın izniyle konuşup o sevinci de yaşatacak sana, iyice büyüyecek sana sırdaş yoldaş olacak inşAllah 💕 Şimdi baktım googledan da östrojen tedavisi uygulanıyormuş erkenden farketmişsin doktora gitmişsin çok şükür. Rabbim şifa versin inşAllah bunu da tez zamanda atlatırsın, ben de bazen kaldıramayacak gibi, nefessiz kalmış gibi hissediyorum belki de yanlış ama ne yapayım evladıma sarılıyorum.Allah evlatlarımıza da bize de birlikte mutlu huzurlu sağlıklı ömür versin yüzümüzü güldürsün 🤲
Canimmm bu mesajın bana güç verdi biliyormusun hazalim inanki evlat bambaşka birşey rabbim veriyor isyan etmiyorum öyle bir anda bunaliyorumki keske bunları yasamasaydim diyorum kader bu işte inssallah sonu güzel olacak rabbim taşıyamayacağı dert vermesin rabbim sanada güzel prensese sağlık huzur neşe mutluluk versin canım benim

En erken 35-40 yaş arası diye biliyorum senin çok erken değilmi canım ya bence başka bi doktora da gözük istersen çok geçmiş olsun 🙏🙏🙏
Ailemi sordu annemin hala devam ediyor ne zaman kanama olursa tedaviye baskiyacaklar hala olmadım 1 ayı gecdi arkadaşım 28 yaşında girmiş

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bunu önlemenin en iyi yolu . Sprial kanamanı arttırabilir. Daha yaşın çok küçük . Doktor ne diyor peki

Kesin mi yanlışlık olmasın başka doktora da bi sor istersen yaşın daha çok genç
Ne zaman kanaman olursa hemen gel .dediler 1 aydır adet olmadim
Benim anneminde çok düzensiz bazen aşırı derecede pıhtılaşma oluyordu çeşmeden akar gibi düzensiz ve dengesizdi doktor menopoz dedi ama bidaha ilaç kullandı falan yine öyle olmaya devam etti sonra da menopoza girmiyormuşsun dedi doktor bir öyle bir böyle dediler hala oluyor canım sen bir doktora daha görün yaşın çok erken kuzum erken yaşta giren de vardır tabi ama yine de başka doktora da görün derim ben çok şükür tatlı mı tatlı bir evladın var rabbim ona sağlıklı hayırlı uzun ömür versin sıkma canını kuzum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnşallah düzelir kuzum 4 aydır böyle bemde gidicektim önceden zamanım olmadı dün gittim böyle dediler ne zaman kanama olursa gel dediler olmadım daha

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah düzelir kuzum 4 aydır böyle bemde gidicektim önceden zamanım olmadı dün gittim böyle dediler ne zaman kanama olursa gel dediler olmadım daha
Maydanoz suyu iç hülyam oğlun daha 1 yaşında bana kadın doğum doktorum 2 yıla kadar oluyoe düzensizlik bu kişiden kişiye göre değişir demişti. Dert etme . Ama maydonuz suyunu kesin iç

Tüm sayfalar yüklendi.