"KONUM MENOPOZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM MENOPOZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,905 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUM MENOPOZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun. Ama eminim başka doktora gitsen öyle bir şey olmadığını söyleyecektir. Doğum sonrası bir seneye kadar düzensizlik veya adet olmama gibi durumları bir sürü insan yaşıyor. Stres veya hormonlar da etkili. Asla bir iki aydan tespit edilecek bir durum değil. İnşallah sonuçların iyi çıkar sağlıkla adetin düzene girer
İnsallah canım Allah razı olsun başka uzman doktorlara görüncem bakalım nolacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senden de canım benim , sıkma canını adetini beklemeden başka bir doktora git istersen , belki kistin falan vardır ondan adet olmuyorsun

Senden de canım benim , sıkma canını adetini beklemeden başka bir doktora git istersen , belki kistin falan vardır ondan adet olmuyorsun
Öyle yapayım birtanem randevu Alaçam birtanem sen naislsin napiyorsun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnsallah canım Allah razı olsun başka uzman doktorlara görüncem bakalım nolacak

Öyle yapayım birtanem randevu Alaçam birtanem sen naislsin napiyorsun
Aynn canım gidersen haber ver , iyi canım ne yapayım hastalık dört aydır bırakmıyor peşimizi o kadar yorgunum ki anlatamam bide üstüne midem bulanıyor başım ağrıyor ayağa bile kalkamıyorum gözüm kararıyor belim ağrıyor of of 🤦 🤦
Sen nasılsın ne yapıyorsun canım umut nasıl

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn canım gidersen haber ver , iyi canım ne yapayım hastalık dört aydır bırakmıyor peşimizi o kadar yorgunum ki anlatamam bide üstüne midem bulanıyor başım ağrıyor ayağa bile kalkamıyorum gözüm kararıyor belim ağrıyor of of 🤦 🤦
Gebelik filan var mı mariyam. Ali hala hasta mı ?

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım banyo yapalı daha altı gün oldu
Evet Ayşem ya iyileşmedi bir türlü gitmediğimiz doktor kalmadı, Doktorlar bişey olmaz diyor inan çok yoruldum takmamaya çalışıyorum artık geçer diye ama bana mısın demiyor 🤦
Neden bu kadar uzun sürdü acaba? Yani ilaç veriyorsan şimdiye geçmesi lazımdı acaba tetikleyen bir şey mi var

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Neden bu kadar uzun sürdü acaba? Yani ilaç veriyorsan şimdiye geçmesi lazımdı acaba tetikleyen bir şey mi var
El ayak ağız hastalığı geçirdi ona teşhis koyana kadar bir sürü hastalık dediler farklı kreme ve ilaçlar verildi o hastalık iyileşmedi, geçti üç defa tekrarladı yine, en son götürdüğümüzde el ayak ağız hastalığı dediler, farklı ilaçlar farklı kremler verildi tekrar o hastalık geçti vücudu yanlış krem kullanmaktan tahriş olmuştu yine gittik doktora uyuz dedi uyuz ilaçlarına başladık bu sefer vücudu daha da kötü oldu yine başka doktora gittik egzema dedi oda ilaçları değiştirdi onun verdiği ilaçlar iyi geliyor çok şükür ama başında çok fazla vardı ilaçlar ise yaramadı dört gündür zeytinyağı kullanıyorum yok denilecek kadar azaldı inşallah tamamıyla geçecek , o zmn egzemayla birlikte bademcik iltihabı da vardı onunda tedavisine başladık ilacı bitti iyileşti dedik üç gündür yine gece Burun tıkanıklığından uyuyamıyor , serum fizyolojik kullanıyorum odayı nemli tutmaya çalışıyorum duş aldırıyorum ama nafile geçmek bilmiyor 🤦🤦

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
El ayak ağız hastalığı geçirdi ona teşhis koyana kadar bir sürü hastalık dediler farklı kreme ve ilaçlar verildi o hastalık iyileşmedi, geçti üç defa tekrarladı yine, en son götürdüğümüzde el ayak ağız hastalığı dediler, farklı ilaçlar farklı kremler verildi tekrar o hastalık geçti vücudu yanlış krem kullanmaktan tahriş olmuştu yine gittik doktora uyuz dedi uyuz ilaçlarına başladık bu sefer vücudu daha da kötü oldu yine başka doktora gittik egzema dedi oda ilaçları değiştirdi onun verdiği ilaçlar iyi geliyor çok şükür ama başında çok fazla vardı ilaçlar ise yaramadı dört gündür zeytinyağı kullanıyorum yok denilecek kadar azaldı inşallah tamamıyla geçecek , o zmn egzemayla birlikte bademcik iltihabı da vardı onunda tedavisine başladık ilacı bitti iyileşti dedik üç gündür yine gece Burun tıkanıklığından uyuyamıyor , serum fizyolojik kullanıyorum odayı nemli tutmaya çalışıyorum duş aldırıyorum ama nafile geçmek bilmiyor 🤦🤦
Ah kuzum çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah yakışıklıya. Çocuk hastslığı zor ya

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Geçen instagramda okudum bir çocukta sürekli burun tıkanıklığı nefes darlığı oluyormuş uzun süre uğraşmışlar tonla ilaç vermişler fayda görmemiş çocuk bir gece yatağını ıslatınca annesi yatağını yıkamak için kaldırmış meğer yatağın alt yüzünde aşırı küf varmış hatta küfün fotosu vardı berbattı o yüzden çocuk hep hastalık çekmiş okuduğumda çok etkilenmiştim sen de bi baksan da belki oğlunun da hastalığının sebebi öyle bir şeydir

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah kuzum çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah yakışıklıya. Çocuk hastslığı zor ya
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲 🥰 aynn canım hiç sorma gerçekten çok zor geldimi üst üste geliyor

Geçen instagramda okudum bir çocukta sürekli burun tıkanıklığı nefes darlığı oluyormuş uzun süre uğraşmışlar tonla ilaç vermişler fayda görmemiş çocuk bir gece yatağını ıslatınca annesi yatağını yıkamak için kaldırmış meğer yatağın alt yüzünde aşırı küf varmış hatta küfün fotosu vardı berbattı o yüzden çocuk hep hastalık çekmiş okuduğumda çok etkilenmiştim sen de bi baksan da belki oğlunun da hastalığının sebebi öyle bir şeydir
Aaa gerçekten mi canım ilk defa duyuyorum, geçen doktor da yatağını değiştir falan yenisini almaya fırsatımız olmadı çift kat çarşaf seriyorum , ama eğer öyle birşey varsa bakayım hemen

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Veririm kuzum tabikide geçmiş olsun canım benim zor biliirm inşallah bu günlerde geçecek Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar