Konumuz”1 yaş aşısı “

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz”1 yaş aşısı “ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konumuz”1 yaş aşısı “
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende iyiyim kuzum ya bugun kayrayı hastaneye götürdüm normal takip için eve geldim odayı değiştirdim o ara kayranın üstüne dolap düştü şimdi yüzüne buz tutuyoruö yüzü kesildi kafası şişti of off 😣 🥺🥺
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim beterinden korusun🤲

ahsena

Kayıtlı Üye
rank
ben birşey yapmamıştım sağolsun doktorumuz Aslı Cömertpay yapıyor kendi muayenehanesinde aşıları devlet aşılarını. sonrasında ağrı kesici içirdi. herhangi bir sorun da yaşamadık.

Lina'm❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende iyiyim kuzum ya bugun kayrayı hastaneye götürdüm normal takip için eve geldim odayı değiştirdim o ara kayranın üstüne dolap düştü şimdi yüzüne buz tutuyoruö yüzü kesildi kafası şişti of off 😣 🥺🥺
Rabbim beterinden korusun inşallah çok dikkat et 🤲🏻 hepimizin başına geliyor düşe kalka büyüyorlar. Bugün benim yaramazda kafasını sehpaya çarpmış hafif şişip kızarmış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok gecmis olsun, inşallah birsey olmaz. Yuzunde kizariklik morarma falan izi cabuk gecsin dersen bepanthol krem surebilirsin. Tabii goruntuden ziyade acisi biran evvel gecsin gorunurden baska birseyi olmasin yeter. Allah şifa versin 🤲
Çok sağol canım benim bende hemen bepanthol sürdüm kzuum zaten şükür hafif çizik ve şişlik var görünürde başka bir şey yok Allaha şükür gözüne filan denk gelmedi 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim beterinden korusun inşallah çok dikkat et 🤲🏻 hepimizin başına geliyor düşe kalka büyüyorlar. Bugün benim yaramazda kafasını sehpaya çarpmış hafif şişip kızarmış
Ay sizede çok geçmiş olsun kuzum valla aynen ya insan dikkat etsene aniden oluyor her şey

Lina'm❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım benim bende hemen bepanthol sürdüm kzuum zaten şükür hafif çizik ve şişlik var görünürde başka bir şey yok Allaha şükür gözüne filan denk gelmedi 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay sizede çok geçmiş olsun kuzum valla aynen ya insan dikkat etsene aniden oluyor her şey
Aynen öyle Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah çok sağol canım benim ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi geceler prensesler yarın kayranın 1 yaş aşısı var şükür şuana kadar olana aşılarda herhangi bir yan etki olmadı inşallah bunda da olmsz diyorum ama ne gibi yan etkiler oluyor her ihtimale karşı gitmeden ağrı kesici vereceğim ama yapabileceğim başka bir şey var mı bilgili anneler yazarsa sevinirim
Canım ne yaptın aşı oldu mu Kayra herhangi bir sıkıntı olmadı inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.