Konumuz" 6 Ay Aşısı"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\" 6 Ay Aşısı\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,336 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz\" 6 Ay Aşısı\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Teşekkür ederim canım benim 😍❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay o kadar büyüdü mü 😍😍 maşallah paşamaa ya
Bende anlamadım ne ara büyüdü canım 🥺bebeklik resimlerine bakıyorum daha dün gibi ne ara böyle büyüdü 🥰Allah'ım bu duyguyu isteyip te olmayan herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selamın aleyküm arkadaşlar Kayra 06.11 de tam 6 aylık olacak ve 6 ay asimiz var merak ettiğim ise 6 ay aşısı kaç aşıdan oluşuyor ve bebekte ateş, huzursuzluk yapıyor mu . Aslında öğrenme amacım ona göre aşı olacağı sabah ilaç vermek eğer sıkıntı yapmıyor ise vermeyecegim de bilgilerini paylaşır iseniz çok mutlu olurum . Hayırlı geceler öpüldünüz yazan elleriniz dert görmesin inşallah 🤲🏻❤️
Aleykümselam kuzum benim kızımda hafif atlatmisti herhangi bir belirti olmamisti bence benim kızımda bir tuhaflık var şimdiye kadar ki yapılan hiçbir aşıda hiçbir belirti olmadı 😁😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam kuzum benim kızımda hafif atlatmisti herhangi bir belirti olmamisti bence benim kızımda bir tuhaflık var şimdiye kadar ki yapılan hiçbir aşıda hiçbir belirti olmadı 😁😁
Ahahaha olabilir canım .. bakalım bizim Kayrada sıkıntı olacak mi

Tüm sayfalar yüklendi.