Konumuz “Ayağa kalkma”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “Ayağa kalkma” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,614 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz “Ayağa kalkma”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Fazlami bıraksan sabaha kadar oturur herhalde ah bı uyutmaya çalışırken halimize gör bak 11 buçuk uyudu bire yirmi vardı uyandı şuan hala ayağımda sallıyorum düşün bendemi bı problem var valalhi çözemiyorum yav
Belirli bir uyku rutini yapmayi denedin mi peki? Uyku saatinin geldigini ve uyumasi gerektigini anlar en azindan. Mesela bezini degistir, pijamalarini giydir, kitap oku,, karnini doyur ve uyut

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Selamınaleyküm kızlar…. Nasılsınız ne var ne yok, benim sorum şu kayra 13 aylık oldu maşallah yürüyor ama farkettim ki illa ayağa kalkmak için bir yerlerden tutunuyor yada diyelim ki salonun tam ortasında oturudğu yerden ayağa kalkamıyor gelip kanepeye tutunup kalkıyor. Tam olarak ne zaman kendi ellerinin desteği ile oturduğu yerden ayağa kalkabilir?
Aleykümselam cnm ıyiyim çok şükür sen nasılsın maşallah canım her çocuğa göre değişir ama yürümesi yakın 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aleykümselam cnm ıyiyim çok şükür sen nasılsın maşallah canım her çocuğa göre değişir ama yürümesi yakın 😊
Kuzum yürüyoe zaten yürümesinde sorun yok tek sorun yerden tek başına kalkamıyor illa kanepe, duvar, sehpa gibi yerlden destek alması lazım diğer türlü direk yerde kalkıp yürümesini istiyprum ama saırım biraz erken yoksa tutunuo kalkıp öyşe yürüyor etrafta😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Belirli bir uyku rutini yapmayi denedin mi peki? Uyku saatinin geldigini ve uyumasi gerektigini anlar en azindan. Mesela bezini degistir, pijamalarini giydir, kitap oku,, karnini doyur ve uyut
Valla biz bı rutin uygulayamadik basdan beri bazen artık saliyorum kendi yanasiyo uyumaya eğer inat edersen kesinlikle uyumuyo canım ben her türlü şeyi denedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız niye öyle ki acaba baya az uyuyor
Ben bı anlasam aysenurcum arabadaydik orda uyudu uyanmasın diye salladim eve geldiğimizde ben mamasını yapana kadar uyandı o bir saatlik uykuda dinlendi herhalde Paşa'nın hiç birşey yapamıyorum inan bide kucak istiyo evin içinde arada

Kız niye öyle ki acaba baya az uyuyor
Ben bı anlasam aysenurcum arabadaydik orda uyudu uyanmasın diye salladim eve geldiğimizde ben mamasını yapana kadar uyandı o bir saatlik uykuda dinlendi herhalde Paşa'nın hiç birşey yapamıyorum inan bide kucak istiyo evin içinde arada

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla biz bı rutin uygulayamadik basdan beri bazen artık saliyorum kendi yanasiyo uyumaya eğer inat edersen kesinlikle uyumuyo canım ben her türlü şeyi denedim

Ah kuzum ya kötü alışmış minik baya desene kuş uykusu gibi onun ki 5 dakika uyusa yetiyor. Kuzum akşam valtime yakın bol bol yoğurt yedir birde şimdi de olsa geç değil bir rütim ayarlamaya çalış eğer işin çok yoksa her gün parka götür ki yprulsun Enerjisini dışarıda atsın sonra güzelce karnını doyururp uyut

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum ya kötü alışmış minik baya desene kuş uykusu gibi onun ki 5 dakika uyusa yetiyor. Kuzum akşam valtime yakın bol bol yoğurt yedir birde şimdi de olsa geç değil bir rütim ayarlamaya çalış eğer işin çok yoksa her gün parka götür ki yprulsun Enerjisini dışarıda atsın sonra güzelce karnını doyururp uyut
Götüyorum kuzum hergun olmasada zaten nerdeyse hep disardayiz sokağa alisdi bu yorgunlukdanda uyuyamiyo sanırım ayaklarını hep sağa sola atiyo tam uykuya geçerken yoğurtta veriyorum hatta bugün aldimda mayalicam birazdan

Bizde boyle büyüdük ☺️ cocuguna tam kizacagin vakit kendi cocuklugunu düşünüp tebessüm edebilirsin ☺️ ben sabahtan beri yemek yiyemedim resmen ☺️
Yok bacım zaten ben ona kizana kadar o bana kiziyo 😂😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Götüyorum kuzum hergun olmasada zaten nerdeyse hep disardayiz sokağa alisdi bu yorgunlukdanda uyuyamiyo sanırım ayaklarını hep sağa sola atiyo tam uykuya geçerken yoğurtta veriyorum hatta bugün aldimda mayalicam birazdan

Yok bacım zaten ben ona kizana kadar o bana kiziyo 😂😂😂😂
Ya ondan da olabilri canım ağrı uykusunu kaçıyor olabilir miniğin 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar