Konumuz “Ayağa kalkma”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “Ayağa kalkma” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,686 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz “Ayağa kalkma”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yürüyoe zaten yürümesinde sorun yok tek sorun yerden tek başına kalkamıyor illa kanepe, duvar, sehpa gibi yerlden destek alması lazım diğer türlü direk yerde kalkıp yürümesini istiyprum ama saırım biraz erken yoksa tutunuo kalkıp öyşe yürüyor etrafta😂😂
Canım yürümeden kastım sadece denge problemi kalmış yani 🤍😀 benim kızım da öyleydi şuan yavaş yavaş adım atıyo desteksiz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selamınaleyküm kızlar…. Nasılsınız ne var ne yok, benim sorum şu kayra 13 aylık oldu maşallah yürüyor ama farkettim ki illa ayağa kalkmak için bir yerlerden tutunuyor yada diyelim ki salonun tam ortasında oturudğu yerden ayağa kalkamıyor gelip kanepeye tutunup kalkıyor. Tam olarak ne zaman kendi ellerinin desteği ile oturduğu yerden ayağa kalkabilir?
Aleykümselam kuzum iyiyim şükür sen nasılsın
Benim Hümeyra da öyle idi uzun bir süre hep biryerlere tutunarak ayağa kalkardı 1 ay filan sürmüştü bu durum tabi her bebekte aynı olmaz oda bugün yarın destek almadan kalkar inşallah
Selamınaleyküm kızlar…. Nasılsınız ne var ne yok, benim sorum şu kayra 13 aylık oldu maşallah yürüyor ama farkettim ki illa ayağa kalkmak için bir yerlerden tutunuyor yada diyelim ki salonun tam ortasında oturudğu yerden ayağa kalkamıyor gelip kanepeye tutunup kalkıyor. Tam olarak ne zaman kendi ellerinin desteği ile oturduğu yerden ayağa kalkabilir?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam kuzum iyiyim şükür sen nasılsın
Benim Hümeyra da öyle idi uzun bir süre hep biryerlere tutunarak ayağa kalkardı 1 ay filan sürmüştü bu durum tabi her bebekte aynı olmaz oda bugün yarın destek almadan kalkar inşallah
İnşallah gamzem valla bende sabırsızlıkla bekliyorum bende 😍😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hele yiyim onh desene daha totosunu kaldıramıyor 😂😂 yavaş yavaş hızlanır annesi oda adem kaç aylık oldu kuzum
Sağol canım benim Maşallah yerinde durmuyor valla gerçekten de erkek bebekler daha zor oluyor mus bunu birkere daha anladım
Adem 8 ay 20 günlük oldu kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar