"KONUMUZ BULANTI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ BULANTI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,564 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"KONUMUZ BULANTI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Merhaba Kızlar 12 Haftalık Hamileyim Bulantım Geçmiyor Herşeyi Deniyorum Prilami 1 Gün İçmesem Yerlerdeyim O Kadar Kötüyüm Acaba Ne Zaman Geçcek?🤲🥺
14ten sonra azaliyor 16 da çoğunlukla tamamen geçiyor kuzum az kaldı dayan 💪🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba Kızlar 12 Haftalık Hamileyim Bulantım Geçmiyor Herşeyi Deniyorum Prilami 1 Gün İçmesem Yerlerdeyim O Kadar Kötüyüm Acaba Ne Zaman Geçcek?🤲🥺
Hülya oğluma hamileyken gece uykumdan utanıyordum mide bulantisina kalkıp tuvaletin yolunu tutuyordum ve ilk 3 ay dışarda da tutarsa diye evden Çıkamamıştım biliyor musun. Aklımda tek bir soru vardı bu gebelik sürecini prenses gibi geçirenlere benim aramda ne fark var ?🤔😅 Diyordum kendime

Hülya oğluma hamileyken gece uykumdan uyanıyordum mide bulantisina kalkıp tuvaletin yolunu tutuyordum ve ilk 3 ay dışarda da tutarsa diye evden Çıkamamıştım biliyor musun. Aklımda tek bir soru vardı bu gebelik sürecini prenses gibi geçirenlere benim aramda ne fark var ?🤔😅 Diyordum kendime

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
14ten sonra azaliyor 16 da çoğunlukla tamamen geçiyor kuzum az kaldı dayan 💪🏻

Hülya oğluma hamileyken gece uykumdan utanıyordum mide bulantisina kalkıp tuvaletin yolunu tutuyordum ve ilk 3 ay dışarda da tutarsa diye evden Çıkamamıştım biliyor musun. Aklımda tek bir soru vardı bu gebelik sürecini prenses gibi geçirenlere benim aramda ne fark var ?🤔😅 Diyordum kendime

Hülya oğluma hamileyken gece uykumdan uyanıyordum mide bulantisina kalkıp tuvaletin yolunu tutuyordum ve ilk 3 ay dışarda da tutarsa diye evden Çıkamamıştım biliyor musun. Aklımda tek bir soru vardı bu gebelik sürecini prenses gibi geçirenlere benim aramda ne fark var ?🤔😅 Diyordum kendime
Amin Kuzucum inşallah aminn canım benim 🤲🏻 çok zor kuzum

Bebeyimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 12 hafta oldu ama 13 haftamda gecti şimdi yarin 14 haftama giricem olmadi bulantim falan Vallahi bende cok kotu gundeydim ne yapsam gecmiyordu ama kendiliyinden 13 haftamda hafifledi ve şimdi artik yok gibi

7 haftamda başladi 12 haftama kadar 13 haftamda olmadi bulanti falan inşAllah bir daha geri gelmez

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ahh kuzum bende bu durumdan dolayı kötüyüm ve 7 aylıgim bugün hiç geçmedi heleki, inşallah senin geçer 16. Haftadan sonra
Birtanem 12 haftalık Gebeyim♥️🤲🏻

Bende 12 hafta oldu ama 13 haftamda gecti şimdi yarin 14 haftama giricem olmadi bulantim falan Vallahi bende cok kotu gundeydim ne yapsam gecmiyordu ama kendiliyinden 13 haftamda hafifledi ve şimdi artik yok gibi

7 haftamda başladi 12 haftama kadar 13 haftamda olmadi bulanti falan inşAllah bir daha geri gelmez
İnsallan benimde geçer kuzum inşallah🤲🏻♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar