"KONUMUZ GRİP AŞISI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ GRİP AŞISI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı \"KONUMUZ GRİP AŞISI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar İyi Akşamlar Nasılsınız Napiyorsunuz Çocuklar Nasıl Hamilelik Nasil Gidiyor Biz 10 Gün Önce Sağlık Ocağına Gittik Kontrole Oradaki Hemşire Grip Aşısı Olunacak Dedi Ama Mecburi Değilmiş Bende Şuan Çok Kararsızım Sizce Napmalıyım Yan Etki Vs Birşey Olurmu
İyi canm sen nasılsın benim büyük kız ateşleniyo ikidir canm senin bıdık nasıl hamilelik çok yorucu mide ağrısı beni mafediyo ben olsam yaptırırdım canm ya çünki benimkiler kış boyu hastalanıyolar bünyelerimi zayıf ne

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyi canm sen nasılsın benim büyük kız ateşleniyo ikidir canm senin bıdık nasıl hamilelik çok yorucu mide ağrısı beni mafediyo ben olsam yaptırırdım canm ya çünki benimkiler kış boyu hastalanıyolar bünyelerimi zayıf ne
Bende iyiyim kuzum benim bıdık sürekli hasta oluyor vallahi hiç bitmiyor birde prremature bebek kıyamam ben onlara çok geecmis olsun kuzum gitcez bakalım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla aşkım sen bilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız burda yağmur yağıyor du kayınbabam da aşagidaydi bnde yine görmedim😄😄😄Balkondaki kirli atık suyu hepsini adamın üstüne döktüm😄😄😄derzi bu sefer beni dövckk🙄🙄😄😄
Kuzu sen bir daha balkona çıkma bence 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.