Konumuz ikinci çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Konumuz ikinci çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,111 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Konumuz ikinci çocuk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım tek çocuk olunca en azından gerekli ilgiyi gosterebiliyosun bak mesela ben şu ilk oğlumu tuvalete alistiriyorum o çiş geldi deyince bazen öbürü de altını kirletmis oliyo yada emziriyorum hemen bırakıp kalkamıyorum çünkü oda agliyo hangisine koşacağımi bilemiyorum bazen 🤷yani bana göre çok zor canım küçüğüyle ilgileniyorum büyüğü kabullenmiyo agliyo benle ilgilen diyo🤦
Bizim akrabanın da öyleydi büyük küçüğü kıskandığından tuvalete de alışmadı bi türlü meme istedi durdu.5 yaşına geliyor hala meme emiyor kompleks oldu çocukta

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
Merhaba Kuzum iyiyim çok şükür sen nasılsın bence en iyiler yaş 2-3 yaş olması lazım aralarında Rabbim hayırlısını versin inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya belki herkesde durum aynı değildir bana göre zor çok zorlanıyorum kendime yetişemiyorum hiç 🥴🥴
Valla Allah yardımcın olsun benim bi tane ama ille kucak istiyor🤦🏻‍♀️ hadi dursa yine iyi bi de ille gezicem kucağımda oturunca da olmuyor 🥺 beşiğinde durmuyor salıncakta durmuyor bazen tuvalete gidemiyorum doğru düzgün yemek yiyemiyorum arkadaşım çağırıyor gidemiyorum.Kulağımda sürekli çınlama mıyır mıyır mıyır.Bazen çatıya çıkıp yangın var diye bağırasım geliyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gecende de atesi vardi şuan ateş yok terliyor bilmiyorum niye böyle ya insan artik yoruluyor
Annelik böyle canım benim vallahi insan çok yıpranıyo diş döneminde hele ateş ishal kusma bunlar bitmiyo biri bitiyor öbürü başlıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla Allah yardımcın olsun benim bi tane ama ille kucak istiyor🤦🏻‍♀️ hadi dursa yine iyi bi de ille gezicem kucağımda oturunca da olmuyor 🥺 beşiğinde durmuyor salıncakta durmuyor bazen tuvalete gidemiyorum doğru düzgün yemek yiyemiyorum arkadaşım çağırıyor gidemiyorum.Kulağımda sürekli çınlama mıyır mıyır mıyır.Bazen çatıya çıkıp yangın var diye bağırasım geliyor
Bide beni düşün bı yemek yapıyorum küçüğü agliyo onu kaçağıma alıyorum büyüğü kıskanıp çığlık atiyo 🥺🥺ikisini susturana kadar geliyorum yemeğim yanmış 🥺 tuvalete bile gidemiyorum çoğu zaman 🥺gidince oğlum kapıda bekliyo agliyo yada kardeşine zarar verecek diye onuda kendimle götürüyorum lavabo kapısını acık bırakıyorum korkudan 🥺🥺sofraya oturuyorum büyüğü sofrayı darmaduman ediyo herşeyi birbirine katiyo küçüğü kucak istiyo gece biri agliyo öbürü de uyaniyo uyku yok dinlenme yok sabah altı en fazla altı buçuk ta uyanigim 🥺akşama kadar aynı tempo hep aynı şeyler valla senin dediğin gibi yangın diye bağırasim varr🥺🥺🥺

Annelik böyle canım benim vallahi insan çok yıpranıyo diş döneminde hele ateş ishal kusma bunlar bitmiyo biri bitiyor öbürü başlıyor

Bide beni düşün bı yemek yapıyorum küçüğü agliyo onu kaçağıma alıyorum büyüğü kıskanıp çığlık atiyo 🥺🥺ikisini susturana kadar geliyorum yemeğim yanmış 🥺 tuvalete bile gidemiyorum çoğu zaman 🥺gidince oğlum kapıda bekliyo agliyo yada kardeşine zarar verecek diye onuda kendimle götürüyorum lavabo kapısını acık bırakıyorum korkudan 🥺🥺sofraya oturuyorum büyüğü sofrayı darmaduman ediyo herşeyi birbirine katiyo küçüğü kucak istiyo gece biri agliyo öbürü de uyaniyo uyku yok dinlenme yok sabah altı en fazla altı buçuk ta uyanigim 🥺akşama kadar aynı tempo hep aynı şeyler valla senin dediğin gibi yangın diye bağırasim varr🥺🥺🥺
Bide ikinciyi yap bakalım o zaman ne diye bagiracaksin🤭🤭🤩

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Bide ikinciyi yap bakalım o zaman ne diye bagiracaksin🤭🤭🤩
Ben biraz rahatıma düşkünüm galiba yok yani kafayı yerim yerinde olsam kaldıramam.Allah çekemeyeceğin yükü vermez derler ya çok şükür kazayla falan olmadı benim yaşım gençken evli olmama rağmen 🤲 Biri büyümeden 2. yapmak istemezdim hiç Allah korusun, gerçi bu saatten sonra yırttım galiba menapoza girerim büyük ihtimalle 34 yaşındayım 😂.Benim kardeşimle aramda 8 yaş var annem de çalışıyordu, benim annem hep sen küçük annesiydin der.Getir götürünü yapardım küçükken, oynardım onunla oyalardım.Ben lisedeyken hadi öğretmencilik oynayalım derdim cama keçeli kalemle yazar öyle kendi dersimi çalışırdım.5 yaşında okuma yazmayı söktü,6 yaşında mutlak değerden sayı çıkarıp karekök alabiliyordu 😅 büyüyünce yemeklerini ben yaptım, bi yere gittiğinde ben götürdüm.Keşke bana da öyle nasip olsaydı ama erkek olsaydım da böyle olmazdı büyük ihtimalle.Bu işler hep şans 😅

Tüm sayfalar yüklendi.