Konumuz "kansızlık"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"kansızlık\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,062 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz \"kansızlık\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne kadar doğru bilmiyorum canim ama eyer anne kansızsa kansızlık sütten bebege geçiyormuş benimde kansızlığım var ben hergün 1 yemek kaşığı pekmeze bir bardak ilk su karıştırıp bir damlada limon damlatip içiyorum sütten pekmez bebeğe de geçiyor kansızlığın bebeğe geçmesin diye canim
Bende zaten var sanırım çünkğ tırnakldım içinde nokta nokta beyazlık olmuşmul tekrar ilaç kullanmay başlayacam🥺🥺

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bende zaten var sanırım çünkğ tırnakldım içinde nokta nokta beyazlık olmuşmul tekrar ilaç kullanmay başlayacam🥺🥺
Canim ilaç kullan ama pekmez de iç birde bende işe yaramıştı siyah kuru üzüm aksatmadan 15gün yemeye çalış 7 8 adet etkisini İNSAALLAH göreceksin

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyorsunuz kayranın küçükken geçirdiği sıkıntıları bugun kontrole gittik. Kan değerine bakıldı kanı ilacı kullanmamıza rağmen yine düşmüş 🥺🥺hayır düzelmiyor anlamıyorum niye kafayı yicem eskisi gibi olacak diye korkuyorum. Doktor damlayı 9 yap dedi 1 ay sonra tekrar kan bakılacak başka nasıl yükseltebilirim 🥺
Canım çok geçmiş olsun Rabb'im şifa versin paşaya tecrübeli anneler yardımcı olurlar 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bir çoğunuz biliyorsunuz kayranın küçükken geçirdiği sıkıntıları bugun kontrole gittik. Kan değerine bakıldı kanı ilacı kullanmamıza rağmen yine düşmüş 🥺🥺hayır düzelmiyor anlamıyorum niye kafayı yicem eskisi gibi olacak diye korkuyorum. Doktor damlayı 9 yap dedi 1 ay sonra tekrar kan bakılacak başka nasıl yükseltebilirim 🥺
Canım çok geçmiş olsun Rabb'im şifa versin paşaya tecrübeli anneler yardımcı olurlar 🥰🥰

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Şifasını tez bulsun inşallah canım benim ilaç etki eder inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende de kansızlık var oğlum da da canım pekmez ve kuru üzüm tüket ben faydasını gördüm oğlumun da normale döndü çok şükür 🤲 bende 6.aydan itibaren pekmez ılık su bide ekmek dogruyorum birazda peynir ekliyorum kahvaltı da veriyorum halen de severek yiyor canım.kuru üzümü de çok seviyo mama sandalyesine bırakıp tabağına kuru üzüm koyuyorum hep bitirir.☺️ o şekilde kansızlığıni giderdik Allah şifa versin inşallah 🤲

Keçi boynuzu pekmezi yarım çay bardağına iki çay kaşığı suluğuna koy içsin hergun ama arkasından da c vitamini ver ki emilimi artsın iki saat sonra emzirebilirsin
Keçiboynuzu pekmezi biraz ağır sanki benim oğlum yememisti.bizde dut pekmezi veriyoruz canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim eskiye donmez insallah damlayi coxatlmanda fayda var bende 10
damla veriyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Teşekkür ederim canım

Şifasını tez bulsun inşallah canım benim ilaç etki eder inşallah
İnşallah canım

Bende de kansızlık var oğlum da da canım pekmez ve kuru üzüm tüket ben faydasını gördüm oğlumun da normale döndü çok şükür 🤲 bende 6.aydan itibaren pekmez ılık su bide ekmek dogruyorum birazda peynir ekliyorum kahvaltı da veriyorum halen de severek yiyor canım.kuru üzümü de çok seviyo mama sandalyesine bırakıp tabağına kuru üzüm koyuyorum hep bitirir.☺️ o şekilde kansızlığıni giderdik Allah şifa versin inşallah 🤲

Keçiboynuzu pekmezi biraz ağır sanki benim oğlum yememisti.bizde dut pekmezi veriyoruz canım
İnşallah bizede fayda eder canım doğduğumdan beri onunla resmen savaş veriyor doktor en don kansızlık anemisi tanısı koydu ilaç verdi düzeldi gibiydi yeniden düşmeye başlamış

canim eskiye donmez insallah damlayi coxatlmanda fayda var bende 10
damla veriyorum
İnşallah kuzum

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım malesef o sorun bendede var kan değerim ne kadar ilaç kullansam yükselmez. Hemotoliji damardan bir ilaç verdi ay da 1 olmak şartıyla ve vücuda 2 buçuk saat kadar bir sürede veriliyor. İlk verildiğinde yükseldi sonra vermedi o gün bu gündür hiç düşmedi. Cocukcuyla tedavi oluyorsan olma hemotolojiye başvur.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım

İnşallah canım

İnşallah bizede fayda eder canım doğduğumdan beri onunla resmen savaş veriyor doktor en don kansızlık anemisi tanısı koydu ilaç verdi düzeldi gibiydi yeniden düşmeye başlamış

İnşallah kuzum
Allah şifa versin inşallah canım 🤲 bunları iki hafta düzenli kullan inşallah düzelir🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.