Konumuz "kansızlık"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"kansızlık\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,062 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz \"kansızlık\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyorsunuz kayranın küçükken geçirdiği sıkıntıları bugun kontrole gittik. Kan değerine bakıldı kanı ilacı kullanmamıza rağmen yine düşmüş 🥺🥺hayır düzelmiyor anlamıyorum niye kafayı yicem eskisi gibi olacak diye korkuyorum. Doktor damlayı 9 yap dedi 1 ay sonra tekrar kan bakılacak başka nasıl yükseltebilirim 🥺
Doğal Kara dut pekmezi ve üzüm pekmezi ver canım ama kara dut mutlaka ver kansızlığı gideriyor iyi geliyor düzenli bir şekilde verirsen etkisini göreceksin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım malesef o sorun bendede var kan değerim ne kadar ilaç kullansam yükselmez. Hemotoliji damardan bir ilaç verdi ay da 1 olmak şartıyla ve vücuda 2 buçuk saat kadar bir sürede veriliyor. İlk verildiğinde yükseldi sonra vermedi o gün bu gündür hiç düşmedi. Cocukcuyla tedavi oluyorsan olma hemotolojiye başvur.
Zaten hemotoloji gibi diğer dallarda da takipteyiz canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah şifa versin inşallah canım 🤲 bunları iki hafta düzenli kullan inşallah düzelir🤲❤️
İnşallah canım teşekkür ederim 😍

Doğal Kara dut pekmezi ve üzüm pekmezi ver canım ama kara dut mutlaka ver kansızlığı gideriyor iyi geliyor düzenli bir şekilde verirsen etkisini göreceksin
Tamam baharım teşekkür ederim 😍

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım gece yatmadan 1 saat önce veiuprum yoğurt,peynir, ve kenfim sütüm şle asla vermedim 🥺

Allah razı oldun canım
Dikkat de ediyorsun ama genetik de olabilir kuzum ya. Kıyamam minik paşama. Bi de Ayşenur instagrama falan atıyorsun ya çok tatlı çocuk nazara da geliyor olabilir oku sen bol bol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dikkat de ediyorsun ama genetik de olabilir kuzum ya. Kıyamam minik paşama. Bi de Ayşenur instagrama falan atıyorsun ya çok tatlı çocuk nazara da geliyor olabilir oku sen bol bol
Ya zaten benim annemde de genetik kansızlık anemsi var, bandında kansızlık hat safhada daydı ilaç kullandı benim desen ilaçla anca düzeliyor od 1 2 yıl boyunca sonra yine eski haline dönüyor 🤦🏻‍♀️ama işte kayranın böyle sıkıntı çekmesi moralimi bozuyor

Tüm sayfalar yüklendi.