Konumuz "kansızlık"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"kansızlık\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz \"kansızlık\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyorsunuz kayranın küçükken geçirdiği sıkıntıları bugun kontrole gittik. Kan değerine bakıldı kanı ilacı kullanmamıza rağmen yine düşmüş 🥺🥺hayır düzelmiyor anlamıyorum niye kafayı yicem eskisi gibi olacak diye korkuyorum. Doktor damlayı 9 yap dedi 1 ay sonra tekrar kan bakılacak başka nasıl yükseltebilirim 🥺
Keçi boynuzu pekmezi kullan kuzum birebir faydası var inşallah düzelir 🙏

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
Yalnış bilmiyorsam türklerde dana ve ya sığır eti deye geçiyor, qan artımında yardımcı oluyor haşlanmış şekilde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ya zaten benim annemde de genetik kansızlık anemsi var, bandında kansızlık hat safhada daydı ilaç kullandı benim desen ilaçla anca düzeliyor od 1 2 yıl boyunca sonra yine eski haline dönüyor 🤦🏻‍♀️ama işte kayranın böyle sıkıntı çekmesi moralimi bozuyor
Hakkı olarak tabi canım çocuk kabız olsa kafaya takıyoruz. Kuru üzüm yedirsene Ayşenur takviye olur

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyorsunuz kayranın küçükken geçirdiği sıkıntıları bugun kontrole gittik. Kan değerine bakıldı kanı ilacı kullanmamıza rağmen yine düşmüş 🥺🥺hayır düzelmiyor anlamıyorum niye kafayı yicem eskisi gibi olacak diye korkuyorum. Doktor damlayı 9 yap dedi 1 ay sonra tekrar kan bakılacak başka nasıl yükseltebilirim 🥺
Ay canım cok cok gecmıs olsun inşallah iyileşir oğlun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.