Sorum var Konumuz oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan Konumuz oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 421 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz oruç
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar arkadaşlar ben 28+4gunljk hamileyim oruç tutuyorum ama herhangi bir rahatsızlık vermiyo acaba bu haftalarda tutuyorum iyimi bı zarari olurmu bilgi verir misiniz canlarım ❤️💕
Benim doktorum bana tutma dedi kuzum bende malesef tutamıyorum sen doktorunla konustunmu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı akşamlar arkadaşlar ben 28+4gunljk hamileyim oruç tutuyorum ama herhangi bir rahatsızlık vermiyo acaba bu haftalarda tutuyorum iyimi bı zarari olurmu bilgi verir misiniz canlarım ❤️💕
Herkesin bünyesş farklı kuzum ben tutmamıştım çünkü susuz kalmak iyi değil ama sen yinede bir dojtoruna Sor zaten hamilelikte oruö tutma zorunluluğuda yok rabbim kabul etsin inşallah

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum bana tutma dedi kuzum bende malesef tutamıyorum sen doktorunla konustunmu
Ben Muane olmadım hiç somadimda ama Doktorlar onermiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin bünyesş farklı kuzum ben tutmamıştım çünkü susuz kalmak iyi değil ama sen yinede bir dojtoruna Sor zaten hamilelikte oruö tutma zorunluluğuda yok rabbim kabul etsin inşallah
Allah razı olsun canım benim ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben Muane olmadım hiç somadimda ama Doktorlar onermiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım benim ❤️
Kuzum bence sen konuş ne ne olmaz riske atma 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar canım herhangi bir rahatsızlık duymuyor isen tutabilirsin tercih meselesi

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbir doktor tut demiyor malesef. Banada önermiyorum dedi. Kendimi 2 gün denedim ve çok rahattım çünkü mantık olarak kahvaltı ve akşam yemeği yiyoruz bol su vitamin aldikmi. Benim bebeğim gündüzleri uyur akşamları coşuyor gün içinde yani aç kalma vaktim de uyuyor. Kimse sana tutma diyemez kendi kararın annelerimiz tutmuş bizde bir sorun olmusmu bence Rabbim rızkı veriyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar