Sorum var Konumuz oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Konumuz oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz oruç
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah'm tutulan tüm oruçları kabul eylesin 🤲 güzel annelerim bebeğim 10 aylık acaba oruç tutsam sütünden azalma olur mu zaten çok değil daha da azalır mı oruç tutmayı çok istiyorum ama sutumde etkilenir diye korkuyorum çok kararsızım
Merhaba canım ben ilkinde tutamadım bebeğim bir aylıktı vAlla bilmiyorum ki bir dene istersen

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Allah'm tutulan tüm oruçları kabul eylesin 🤲 güzel annelerim bebeğim 10 aylık acaba oruç tutsam sütünden azalma olur mu zaten çok değil daha da azalır mı oruç tutmayı çok istiyorum ama sutumde etkilenir diye korkuyorum çok kararsızım
Yok canım zaten 10 aylık olmuş ek gıda yemeye başlamış merak etme kesilmez azalmaz

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim ,sutu etkilemez bence gucun yetiyosa tut,benim kizimda 9 bucuk aylik bende tuttum tutucamda insallah benimki gunduz pek emmiyo gece emiyo, seninkide zaten ek gidaya gecmistir Allah yardimcin olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin kuzum senin de orucun Rabb'im kabul etsin inşallah benim de oğlum 6 aylık ben de tutacağım Allah'ım yardımcımız olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.