Sorum var Konumuz oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan Konumuz oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 426 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz oruç
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar arkadaşlar ben 28+4gunljk hamileyim oruç tutuyorum ama herhangi bir rahatsızlık vermiyo acaba bu haftalarda tutuyorum iyimi bı zarari olurmu bilgi verir misiniz canlarım ❤️💕
Geçen sene benimde oruca denk gelmişti hamileliğimin 20. Haftaları filandı orucumun hepsini tutmuştum rahatsız olmuyorsan kendini iyi hissediyorsan tutabilirsin senin kararın canm

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Geçen sene benimde oruca denk gelmişti hamileliğimin 20. Haftaları filandı orucumun hepsini tutmuştum rahatsız olmuyorsan kendini iyi hissediyorsan tutabilirsi
Geçen sene benimde oruca denk gelmişti hamileliğimin 20. Haftaları filandı orucumun hepsini tutmuştum rahatsız olmuyorsan kendini iyi hissediyorsan tutabilirsin senin kararın canm
Bende tutuyorum suanlik bişey yok inşallah böyle devam eder
n senin kararın ca
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiçbir doktor tut demiyor malesef. Banada önermiyorum dedi. Kendimi 2 gün denedim ve çok rahattım çünkü mantık olarak kahvaltı ve akşam yemeği yiyoruz bol su vitamin aldikmi. Benim bebeğim gündüzleri uyur akşamları coşuyor gün içinde yani aç kalma vaktim de uyuyor. Kimse sana tutma diyemez kendi kararın annelerimiz tutmuş bizde bir sorun olmusmu bence Rabbim rızkı veriyor
Aynen öyle canim bende senin gibi düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar