Sorum var Konumuz plesenta pervia

• Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meral Gônúlal tarafından oluşturulan Konumuz plesenta pervia başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz plesenta pervia
Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
M

Meral Gônúlal

Guest
Kızlar bugün kontrole gittim bebeğimin eşi rahmin önündeymiş 32 haftalık hamileyim iki hafta sonra gel eğer yukarı çikmassa Urfa'ya yönlendirecem dedi çok riskli ameliyat miş korkuyorum sizin başınıza da böyle birşey geldimi napmam lazim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün kontrole gittim bebeğimin eşi rahmin önündeymiş 32 haftalık hamileyim iki hafta sonra gel eğer yukarı çikmassa Urfa'ya yönlendirecem dedi çok riskli ameliyat miş korkuyorum sizin başınıza da böyle birşey geldimi napmam lazim
Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım 🤲 inşallah doktorun dediği gibi plasenta yuakri çıkarda operasyona gerek kalmaz 🤲 ameliyat çokta zor değil aslında sadece kanama riski fazla olur oda gerekirse kan takviyesiyle düzelir. Hemen moralini bozma iyi düşün iyi olsun 🤲🤲❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım neler neler diyrilar tam tersi çıkabiliyor üzülme canını sıkma hemen herşeyin bir yolu var tıp ilerledi sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 sonradan yukarı çıkma ihtimali var burda geçenlerde birisi de bu soruyu açıp post açmıştı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar