"KONUMUZ SOHBET"GÜZEL ARKADASLARİM 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ SOHBET\"GÜZEL ARKADASLARİM 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,169 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"KONUMUZ SOHBET\"GÜZEL ARKADASLARİM 💞
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba İyi Akşamlar Güzel Arkadaslarım Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Bebisleriniz Nasıl Hamile Olanlar Nasıl Gidiyor Özledim Hepinizi Sohbet Edelim Diye Acdım 💞💞💞🤪🤪🤪
@Asena.ase @Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Agrin💕Zerya @Mariya🌼 @Zeynep23 @Azranurun annesi @🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 @Zeynep41 @Dilek47 @Miniğimin Annesi herkez katilsın 💞💞💞😍
Yemek yedik çay suyu koydum kuzum sen nr yapıyorsun nasılsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyyyy yerim ben onu
Tospigimi aşkım kardeşim nasıl kızıyor anne demiyor diye 😂😂 aşkım hala orumcekde geziyor 😍
hahha kayra da öyle çocuk oturuyor oturdugu yerfe sürünüuor popişi üstünde yüz üstü yatırıyorum şleri ileri gitmek yerine geri geri sürünüyor 😂😂

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba İyi Akşamlar Güzel Arkadaslarım Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Bebisleriniz Nasıl Hamile Olanlar Nasıl Gidiyor Özledim Hepinizi Sohbet Edelim Diye Acdım 💞💞💞🤪🤪🤪
@Asena.ase @Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Agrin💕Zerya @Mariya🌼 @Zeynep23 @Azranurun annesi @🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 @Zeynep41 @Dilek47 @Miniğimin Annesi herkez katilsın 💞💞💞😍
iyiyim canim oğlumun gazıyla uğraşıyorum sen nasılsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar